loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

دشتستان اسپورت: تصورش برای خود ما هم سخت بود.اینکه تیم بی پول ایرانجوان بتواند قهرمان نیم فصل لیگ دسته اول شود اتفاق مهمی است که کمتر کسی آن را تصور می کرد. سپردن سکان تیم به دست بومی ها و توجه به جوا

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

مهندس غلام دلگرم: ایمان داشتیم پیروز میدان میشویم

سیاوش -اکبری بازدید : 457 10 / 09 / 1392 نظرات (0)

دشتستان اسپورت: تصورش برای خود ما هم سخت بود.اینکه تیم بی پول ایرانجوان بتواند قهرمان نیم فصل لیگ دسته اول شود اتفاق مهمی است که کمتر کسی آن را تصور می کرد. سپردن سکان تیم به دست بومی ها و توجه به جوانان بومی تا اینجای کار نتیجه داد و با تکیه بر صدر جدول با اقتدار قهرمان نیم فصل شدند.

فوتبال بوشهر که در سالهای اخیر شاهین را در لیگ برتر و حتی فینال حذفی کشور می دید حالا با توجه به انحلال علی الظاهر شاهین، چشم امید به دیگر تیم ریشه دار خود دوخته است.
مهندس دلگرم که سابقه مربیگری در سایپا برازجان و کارگر بنه گز در لیگ دسته سوم بر عهده داشته است در اولین تجربه لیگ یکی در برابر مربیان سرشانس و تیم هایی که با هزینه هایی در حد تیم های لیگ برتری با تکیه به جوانان بی نام ونشان و بی ادعا نشان داد که میدان دادن به بومی ها ارزشش را دارد.
تیمی که بدون شکست هفته ها بدون دریافت پولی بر صدر جدول تکیه زد تا سرانجام با قهرمانی در نیم فصل پس از چند سال شادی را بین فوتبال دوستان بوشهر بیاورد و امیدها برای صعود به لیگ برتر در دلشان زنده شود.
سرخپوشان بوشهری  در نیم فصل دوم نیاز به حمایت همه جانبه دارد تا با اقتدار راهی لیگ برتر شود و آرزوی چندساله هواداران محقق گردد.

 

غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر

 

پس از پایان برد دلچسب ایرانجوان مقابل شاگردان وینگو بگویچ با غلامرضا غلامرضا دلگرم سرمربی جوان ،مودب و با انگیزه ایرانجوان با وی به سخن نشتیم که در ادامه می خوانید:
دشتستان اسپورت: ابتدا از تاثیرات حاشیه ها و تعطیلی تمرینات قبل از دیدار با مس بگویید؟
پس از بازی با راهیان کرمانشاه تعطیلی 14 روزه مناسبی برای تمرینات و دور نماندن از شرایط مسابقات داشتیم دیدارهای دوستانه ای را در دستور کار قرار دادیم که متاسفانه بدلیل مشکلات مالی باشگاه تمرینات متوقف شد تا نتوانیم بازی تدارکاتی انجام دهیم و در 14 روز فقط 4 جلسه تمرین کردیم.
دشتستان اسپورت: عملکردتان را در برابر مس چگونه ارزیابی می کنید؟
تیم مس رفسنجان در خط دفاع با چیدمان لایه های دفاعی سعی بر حفظ نتیجه داشت و بیشتر چشم به ضدحملات دوخته بودند و در طول 10 هفته ای که ما پشت سر گذاشته بودیم این تیم منسجم ترین تیم ها در ارائه تاکتیک دفاعی بود و شرایط قبل از مسابقه دست به دست هم داد تا یک روز سخت و بازی پر تلاطم برای ما رقم خورد و در کنار همه اینها باید به نتایج خوب مس در سه هفته گذشته اشاره کرد ، این تیم با دو برد و یک تساوی با انگیزه ای بالا به بوشهر آمده بود 
تیم ما نتوانست فوتبال هجومی و رو به پیشرفت بازی های قبل را به نمایش بگذاریم ولی با تمامی این اوصاف همین که بازیکنان از بازی احساساتی پرهیز کردند و تا دقایق پایانی در جهت رسیدن به موفقیت با انجام کارهای تمرین شده با  تلاشی قابل ستایش  یک لحظه پا پس نکشیدند. ما ایمان داشتیم که می توانیم پیروز میدان باشیم که به لطف خدا ، تلاش بازیکنان ، مسئولان باشگاه و هواداران این تیم محقق گردید.
دشتستان اسپورت: ظاهرا اینگونه که شنیده ایم مشکلات مالی حل گردیده؟ 
با مساعدت شهرداربوشهر محترم جناب آقای آزادشهرکی ،نمایندگان محترم مردم مردم شریف در شورای شهر و مسئولین باشگاه حدود 18 درصد از قرارداد بازیکنان پیش از بازی با مس به حساب بازیکنان واریز گردید که جا دارد کمال تشکر و قدردانی را از همه این عزیزان داشته باشیم.
دشتستان اسپورت: یعنی تا نیم فصل بازیکنان فقط 18 درصد دریافت کرده اند؟ ولی اگر باشگاه 30 درصد از قرارداد بازیکنان را ندهد آنها می توانند یکطرفه قرارداد خود را فسخ و به باشگاه دیگری روند؟
بله در حال حاضر بازیکنان حدود 18 درصد از قراردادشان را دریافت کرده اند و طبق مفاد موجود در قرارداد بازیکنان و باشگاه در صورتی که باشگاه نتواند 30 درصد از تعهدات مالی خود را نسبت به بازیکنان پرداخت ننماید بازیکن مورد نظر میتواند یکطرفه قرارداد خود را فسخ نماید و به باشگاه دیگری نقل مکان نماید که این مهمترین دغدغه های فعلی تیم ما می باشد هرچند که همه ما به شرافت ، تعصب و فداکاری بازیکنان نسبت باشگاه و هواداران باشگاه ایمان داریم ولی مسئولین نیز می بایست در حل این معضل تلاش مجددانه ای به عمل آورند.
دشتستان اسپورت: نظرتان را در خصوص داوری بگویید؟
من تا بحال در خصوص مسائل داوری اظهار نظری نکرده ام چراکه معتقدم ما می بایست مسائل فنی و نقاط ضعف خود دنبال کنیم ولی برخی از تصمیمات یک داور میتواند در سرنوشت برخی از تیم ها بویژه تیم های کم بضاعت تاثیرگذار باشد.
در بازی امروز داور کمی سخت گیرانه به مهدی طارمی کارت زرد نشان داد تا مهره ارزشمند ما سه کارته شود و در بازی برگشت وی را دراختیار نداشته باشیم.
همچنین با ذهنیت های قبلی از نسبت به ریتم و نوع بازی صادق گشنی در برخی از صحنه ها که تیم حریف برای خارج کردن این بازیکن ارزشمند ما متوسل به درگیری میشدند از گرفت خطا پرهیز نمود که این عامل به همراه یارگیری شدید که روی این بازیکن صورت گرفته بود تمرکز این بازیکن را برهم خورد که در نیمه نخست هیچ یک از تماشاگران حاضر در استادیوم صادق همیشگی را به چشم ندیدند.
در کنار همه این موارد یکی از مهمترین وظایف داوران حفظ سلامتی بازیکنان بویژه بازیکنان تکنیکی و خلاق می باشد که موجب به وجد آمدن تماشاگران می شوند و ایجاد شور و نشاط در بین هواداران می باشند.
دشتستان اسپورت: برنامه تان برای آغاز نیم فصل دوم چگونه است؟
تا آغاز اولین دیدار نیم فصل دوم چهار هفته تعطیلی در پیش داریم که هفته اول را به بازیکنان استراحت داده ایم و برای سه هفته باقی مانده برنامه های تدوین و تنظیم شده ای را به باشگاه ارائه داده ایم .
دشتستان اسپورت: اردوی تدارکاتی هم در نظر گرفته اید؟
در برنامه هایی که به باشگاه ارائه شده است یک اردوی و چندین بازی تدارکاتی در نظر گرفته شده است که اگر همه ما نیت برای صعود به لیگ برتر بخواهیم کار کنیم می بایست مشکلات خود را در تمامی زمینه ها اعم از مدریت جذب اعتبارات مالی و مشکلات فنی را رفع نماییم.
دشتستان اسپورت: فکری هم برای نقاط ضعف و قوت موجود در نیم فصل اول داشته اید؟
مشکلات و معضلات فنی خود را که در نیم فصل اول مسابقات از خود برجای گذاشته ایم با جذب بازیکنان موثر و کارا در پست یا پست های مورد نیاز در دستور کار قرار داده ایم تا با تغییر نگرش در نیم فصل دوم با قدرت بیشتری ظاهر شویم.
دشتستان اسپورت: بازیکنی هم به تیم اضافه می شود؟
بله بازیکنانی را در نظر داریم که اگر به توافق برسیم به تیم اضافه خواهند شد.
دشتستان اسپورت: از اینکه وقتتان را در اختیار دشتستان اسپورت گذاشتید سپاسگذاریم.
من هم از شما تشکر می کنم و قدردانی ویژه ای به همه کسانی که ما را در این راه یاری کردند دارم همچنین قهرمانی نیم فصل را تقدیم به هوداران بوشهری می کنیم البته نیمی از راه مانده است و امیدواریم در ادامه راه ما را تنها نگذارند.
همچنین در انتها حادثه ای دردناک، زلزله ای مصیب بار در خطه مردمان بسیار خونگرم و مهربان برازجان که جان تعدادی از عزیزانمان را به تلخی گرفت و خانواده های بسیاری را داغدار نمود. بدین وسیله درگذشت تعدادی از همشهریان عزیزم را خدمت ملت شریف ایران و خانواده های محترم آنان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان خواستارم.

من به عنوان یک برازجانی خود را صاحب عزا می دانم و از همه دوستان می خواهم برای آرامش روح رفتگان و همچنین ماندگان باورانه دعا کنند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 367
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,997
 • بازدید ماه : 5,838
 • بازدید سال : 35,174
 • بازدید کلی : 1,135,162
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.