loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

    صبایی‌ها در پایان هفته سیزدهم موفق شده‌اند با دایی در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار بگیرند و با صدر جدول رده‌بندی چهار امتیاز اختلاف دارند. هفته سیزدهم لیگ بر

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

نگاهی به عملکرد آقای گل جهان در قواره مربیگری؛ از ۶ تا ١۵

سیاوش -اکبری بازدید : 805 دو شنبه 16 / 09 / 1394 نظرات (0)

 

 

علی دایی

صبایی‌ها در پایان هفته سیزدهم موفق شده‌اند با دایی در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار بگیرند و با صدر جدول رده‌بندی چهار امتیاز اختلاف دارند. هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی به پایان رسید که صبای قم توانست با هدایت علی دایی خودش را به جمع مدعیان لیگ برتر اضافه کند. صبایی‌ها امیدوارند در این فصل با هدایت دایی شگفتی‌ساز لیگ پانزدهم شوند. نگاهی به کارنامه مربی گری علی دایی بیندازیم.
اولین مربی-‌بازیکن
علی دایی بعد از جام جهانی ٢٠٠۶ آلمان و اتفاقاتی که در آن بازی‌ها افتاد با وجود اینکه تصور می‌شد از فوتبال خداحافظی کند به تیم سایپا پیوست. هدایت سایپا را در لیگ ششم، ورنر لورانت آلمانی بر عهده داشت. بعد از اینکه لورانت در هفته پنجم رقابت‌ها اخراج شد دایی جایگزین او شد تا به عنوان مربی-بازیکن کار خود را در این تیم ادامه دهد. او موفق شد در لیگ ششم با سایپا به مقام قهرمانی برسد تا اولین و تنها مربی-بازیکنی باشد که در «لیگ برتر» قهرمان شده. قهرمانی سایپا در لیگ ششم حرف‌و‌حدیث‌هایی را هم به همراه داشت. در بازی استقلال اهواز کمک‌داور گل سالم این تیم را تشخیص نداد تا شاگردان فیروز کریمی دو امتیاز حساس و قهرمانی لیگ را از دست بدهند. دایی در فصل اول حضور خود در سایپا کارنامه‌ای پذیرفتنی داشت؛ سایپا در لیگ ششم با هدایت دایی کمترین باخت را در بین تیم‌های لیگ برتر داشت و با ۴۵ گل زده بعد از پرسپولیس دومین خط حمله برتر لیگ را از آنِ خود کرد.
اولین ناکامی
علی دایی که در لیگ ششم با سایپا قهرمان شده بود در لیگ هفتم کارنامه خوب خودش با این تیم را خراب کرد و حتی در هفته‌هایی از لیگ برتر خطر سقوط، این تیم را تهدید می‌کرد. در نهایت دایی با سایپا در لیگ هفتم به مقام یازدهم رسید. منتقدان علی دایی اعتقاد داشتند او در لیگ ششم تیمی را که ورنر لورانت آلمانی ساخته بود قهرمان کرده و در فصلی که خودش تیم را تشکیل داده بود نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد. یکی از نکات مثبت کارنامه مربیگری دایی مربوط به حضور او با سایپا در لیگ‌ قهرمانان آسیا می‌شود که او موفق شد نارنجی‌پوشان را بدون باخت و با سه برد و سه تساوی به مرحله حذفی برساند. بعد از دایی، لیت بارسکی هدایت سایپا را بر عهده گرفت و این تیم به‌راحتی از لیگ‌ قهرمانان آسیا کنار رفت.
رفت‌وآمد غیرمنتظره
بعد از حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیای ٢٠٠٧ و برکناری امیر قلعه‌نویی، چند ماهی طول کشید تا سرمربی تیم ملی انتخاب شود. در‌حالی‌که افشین قطبی که در آن زمان هدایت پرسپولیس را برعهده داشت گزینه اصلی برای هدایت تیم ملی بود به یکباره و در یک تصمیم غیره‌منتظره در اسفند ماه ٨۶ علی دایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد تا هدایت ملی‌پوشان در راه رسیدن به جام جهانی ٢٠١٠ را بر عهده بگیرد. دایی ٢۵ بار روی نیمکت تیم ملی نشست که نتیجه آن ١۶ برد، شش تساوی و سه باخت در کارنامه او در تیم ملی بود. اولین اخراج علی دایی به‌عنوان سرمربی بعد از باخت ٢ بر یک مقابل عربستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ٢٠١٠ رقم خورد. اخراج دایی از تیم ملی به گفته خودش تصمیمی سیاسی بود که از سوی احمدی‌نژاد اتخاذ شد. بعد از اخراج دایی، افشین قطبی جایگزین او شد و در نهایت تیم ملی نتوانست به جام جهانی صعود کند.
بازگشت با قهرمانی
علی دایی که بعد از اخراج از تیم ملی چند‌ماهی خارج از محیط ورزش بود با وجود اینکه زلاتکو کرانچار توانسته بود با پرسپولیس نتایج خوبی کسب کند و با این تیم در رده سوم جدول قرار داشت جایگزین او در پرسپولیس شد. دایی در دو هفته ابتدایی حضورش در پرسپولیس نتوانست نتایج قابل ‌قبولی بگیرد اما پنج برد پیاپی سرخ‌پوشان با دایی هواداران این تیم را به ادامه لیگ برتر امیدوار کرد. دایی موفق شد در اولین فصل حضورش به‌عنوان سرمربی در پرسپولیس و اولین تقابلش مقابل استقلال به شش بازی پیاپی که دو تیم به تساوی رسیده بودند پایان دهد و با گل کریم باقری سرخ‌پوشان پایتخت موفق شدند استقلال را با نتیجه ٢ بر یک شکست دهند. دایی در نهایت در اولین فصل حضور خود با پرسپولیس در لیگ برتر به رده چهارم جدول رده‌بندی و پایین‌تر از استقلال رده‌سومی رسید اما موفق شد با این تیم اولین قهرمانی خودش در جام حذفی به‌عنوان سرمربی را جشن بگیرد تا بازگشتش به فوتبال همراه با قهرمانی باشد.
پایان کار در پرسپولیس
هواداران پرسپولیس انتظار داشتند دایی در فصل دوم هدایت سرخ‌پوشان با این تیم بتواند عنوانی بهتر از چهارمی لیگ برتر را به دست آورد اما پرسپولیسی‌ها با هدایت دایی نتوانستند در لیگ دهم، عملکرد قابل قبولی داشته باشند و در نهایت مقام چهارمی خود در لیگ نهم را تکرار کردند. دایی که در اولین داربی خود به‌عنوان سرمربی مقابل استقلال به پیروزی رسیده بود در هر دو بازی لیگ دهم مقابل رقیب سنتی خود تن به شکست داد تا آغاز بردهای پیاپی پرویز مظلومی مقابل پرسپولیس در زمان علی دایی باشد. در اواخر لیگ دهم، اختلافات علی دایی و حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس زیاد شد ولی با وجود این، دایی موفق شد پرسپولیس را با وجود همه اختلاف‌هایی که با مدیرعامل باشگاه و برخی لیدرهای این تیم داشت، برای دومین سال پیاپی به قهرمانی جام حذفی برساند. در لیگ یازدهم با وجود اینکه علی دایی از سوی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به‌عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد به دلیل قبول‌نکردن همکاری با حبیب کاشانی مدیرعامل این باشگاه هدایت سرخ‌پوشان پایتخت را نپذیرفت.
عملکرد متوسط
علی دایی بعد از اینکه هدایت سرخ‌پوشان را بر عهده نگرفت برای دو فصل به تیم راه‌آهن پیوست. با وجود اینکه راه‌آهن همیشه یکی از تیم‌هایی بود که کاندیدای سقوط به شمار می‌آمد در دو فصلی که علی دایی هدایت این تیم را بر عهده داشت عملکرد متوسطی داشت و با هدایت سرمربی سابق تیم ملی، در میانه‌های جدول رده‌بندی قرار داشت. علی دایی در فصل اول حضورش در راه‌آهن با این تیم به مقام یازدهم رسید. او در فصل دوم با راه‌آهن عملکرد بهتری داشت و با این تیم توانست تا رده هشتم لیگ برتر برسد تا کارنامه‌ای بهتر از مربیان سابق این تیم از خود به جای بگذارد.
بازگشت به پرسپولیس
با وجود اینکه مسئولان راه‌آهن از عملکرد علی دایی در این تیم رضایت داشتند و او برای لیگ سیزدهم با این تیم قرار‌داد داشت بعد از توافق با مسئولان باشگاه راه‌آهن، دایی در لیگ سیزدهم به باشگاه پرسپولیس برگشت. دایی در برگشت به پرسپولیس موفق شد بهترین عنوان خود با پرسپولیس را در لیگ برتر به دست آورد و با این تیم به مقام نایب‌قهرمانی لیگ برتر برسد. با وجود اینکه علی دایی موفق شده بود دو بار پرسپولیس را به قهرمانی جام حذفی برساند در بازگشت به این تیم نتوانست در جام حذفی قهرمان شود و سرخ‌پوشان پایتخت با شکست مقابل فولاد خوزستان در ضربات پنالتی از جام حذفی کنار رفتند. تیم دایی در لیگ سیزدهم نکات مثبتی هم داشت که از آن جمله می‌توان به صدر‌نشینی پرسپولیس بعد از ١١٠ هفته در لیگ برتر، ١٨ کلین‌شیت سرخ‌پوشان و میانگین ٠,۵ گل خورده در هر بازی که بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را ساخت، اشاره کرد. پرسپولیس در لیگ سیزدهم با دایی پس از شش سال بالاتر از استقلال در جدول رده‌بندی قرار گرفت و بعد از دو سال موفق شد به آسیا صعود کند.
دومین اخراج
علی دایی که توانسته بود با پرسپولیس سهمیه آسیا را به دست آورد در لیگ چهاردهم هم کار خود را با این تیم ادامه داد. بعد از اینکه دایی با مدیریت علی پروین بعد از استعفای محمد رویانیان توانست با پرسپولیس نایب‌قهرمان لیگ برتر شود در لیگ چهاردهم علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق سپاهان، جایگزین علی پروین در این تیم شد. فصل برای پرسپولیسی‌ها با اختلافات حمید‌رضا سیاسی رئیس هیأت‌مدیره باشگاه و علی دایی آغاز شد. در نهایت حمید‌رضا سیاسی بعد از باخت سرخ‌پوشان در ورزشگاه آزادی مقابل تراکتورسازی تبریز علی دایی را از سمت خود برکنار کرد. دایی در حالی از هدایت پرسپولیس کنار رفت که از هفت بازی، هشت امتیاز به دست آورده بود و انتظار داشت مسئولان این باشگاه از او حمایت کنند. اخراج دایی کمکی به پرسپولیس نکرد و این تیم در ادامه لیگ برتر حمید درخشان و برانکو ایوانکوویچ را به‌عنوان سرمربی روی نیمکت خود دید و در نهایت به مقامی بهتر از هشتمی نرسید.
بازگشت خوب با صبا
علی دایی که در لیگ چهاردهم از پرسپولیس اخراج شده بود مانند دوران اخراج اول خود در تیم ملی چند ماهی هدایت تیمی را بر عهده نگرفت. دایی چند روز مانده به آغاز لیگ پانزدهم به‌عنوان سرمربی صبای قم جایگزین مهدی تارتار شد. با وجود اینکه دایی کارش را در قم دیر شروع کرد ولی عملکرد خوبی در این تیم تا این جای کار داشته است. صبایی‌ها در پایان هفته سیزدهم موفق شده‌اند با دایی در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار بگیرند و با صدر جدول رده‌بندی چهار امتیاز اختلاف دارند. صبای قم در کنار استقلال خوزستان و استقلال تهران با یک باخت تا اینجای کار کمترین باخت در لیگ برتر را دارد.

 

www.alireza-sayadee.ir

09175288958

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 344
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,974
 • بازدید ماه : 5,815
 • بازدید سال : 35,151
 • بازدید کلی : 1,135,139
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.