loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

    یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در نامه‌ای انتقادهایی را از سرمربی تیم امید مطرح کرده است. به گزارش سایت تخصصی فوتبال پایه ایران، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران ک

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

نامه درودگر به خاکپور: چرا بازیکنان امید در بازی عربستان حرفه‌ای نبودند؟/تجربه مربیگری‌ات از دستی

سیاوش -اکبری بازدید : 694 شنبه 15 / 01 / 1394 نظرات (0)

 

علی

 

یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در نامه‌ای انتقادهایی را از سرمربی تیم امید مطرح کرده است.

به گزارش سایت تخصصی فوتبال پایه ایران، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران که در باشگاه استیل آذین با محمد خاکپور همکاری داشت نامه‌ای خطاب به سرمربی تیم امید ایران نوشت.

متن این نامه به شرح زیر است:

بنام خداوند جان و خرد

برادر گرامی جناب آقای محمد خاکپور

سر مربی محترم  تیم ملی فوتبال امید ایران

در درجه اول ضمن عرض سلام به جنابعالی و همکاران گرامی‌تان به واسطه تلاشی که برای آموزش و آمادگی بازیکنان تیم ملی امید در حد توانتان متحمل شدید عرض خسته نباشید  تقدیم داشته و  فرا رسیدن سال نو را به شما عزیزان تبریک عرض می‌کنم، تعریف و تمجید‌ها در خصوص ویژگی‌های اخلاقی را در نامه پیشین بر شمرده و لازم به باز نویسی نیست ، علی رغم ناراحتی شدید از شکست تیم ملی امید به تیم ملی امید عربستان  در کشورمان و در برابر دیدگان هواداران فوتبال ایران در استادیوم آزادی ، قصد نگارش نامه مجدد را به جنابعالی نداشتم ،  لیکن در کمال تعجب مطلبی که در  مصاحبه مطبوعاتی  از زبان شما  در رسانه‌ها دیدم،  مرا  به عنوان یک عضو کوچک مجمع فدراسیون فوتبال و کسی که سال‌های بسیاری را در مسئولیت‌های فوتبال پشت سر گذاشته‌ام سخت مصمم ساخت تا بار دیگر  نامه‌ای را برای ثبت در تاریخ ، روشن شدن اذهان اهالی فوتبال، توجه مسئولین  وزارت ورزش، توجه و اقدام بایسته هیات رئیسه و رییس همیشه خندان فدراسیون فوتبال ، توجه بیشتر و جدی‌تر اهالی محترم رسانه ورزشی و همچنین اقدام به خیر جنابعالی به رشته نگارش درآورم.

- جناب آقای خاکپور  جنابعالی  ضمن برشمردن دلایلی که برای شکست تیم ملی ایران ابراز فرمودید تلویحاً اصلی ترین دلیل را  " حرفه‌ای نبودن بازیکنان تیم ملی امید "  عنوان فرمودید، بازیکنان تیم ملی امید همه در لیگ کشور و دو تن از آنها در تیم ملی بزرگسالان و در لیگ اروپا حرفه‌ای بازی می‌کنند باید ببینیم و بررسی نماییم که چرا این بازیکنان در تیم ملی امید  در این دوره مقدماتی مسابقات حرفه‌ای بازی نکردند.

- جناب آقای خاکپور عزیز

شاید بتوان گفت که مربیگری فوتبال یک هنر است و این هنر نیاز به  توانایی ، دانش ، مطالعه ،تجربه ، تمرین و ممارست ، کاریزما  (جذابیت غیرعادی و دارا بودن صفت‌های ویژه و ممتاز و منحصربه‌فردی است که مورد پسند و ستایش تعداد زیادی از دیگر انسان‌هاست. جاذبه‌ای انفرادی (فردی) که اثری  جمعی دارد.)  و قدرت رهبری و مدیریت دارد ، بدیهی است سر مربی گری یک تیم ملی این ویژگی‌ها را در حد  بسیار بالا نیازمند است.

 

-جناب آقای خاکپور عزیز

 برای سرمربی گری تیم پر اهمیت ملی امید که چهل سال است با سرمربیگری بسیاری  از مربیان فوتبال ایران و جهان نتوانسته به المپیک وارد شود کدام یک از فاکتورهای ذکر شده را درحد متوسط نه خیلی بالا ،  در حد این مسئولیت خطیر  و بیشتر از مربیان پیشین  تیم ملی امید در خود دیدید که مسئولیت سنگین راهبری این تیم را پذیرفتید؟ پذیرش هر مسئولیتی لازمه‌اش داشتن حداقل شرایط است آیا داشتید؟

- جناب آقای خاکپور عزیز

 شما به عنوان سر مربی حتی تجربه مربیگری‌تان از  دستیاران‌تان مجید صالح ، مجتبی تقوی ، سعید عزیزیان ، هادی طباطبایی ( با چند سال مربیگری تیم امید ) و محمد مایلی کهن که سال‌ها سرمربی تیم ملی بزرگسالان ، تیم ملی امید و تیم‌های باشگاهی بوده کمتر است و اگر بین شما یک نفر مقرر بود سرمربی تیم ملی شود کادر شما و آقای محمد مایلی کهن با توجه به ویژه گی‌هایی که در پیش عرض شد  تحقیقاً از شما توانا‌تر و مستحق‌تر بود.

 

-جناب آقای خاکپور عزیز

تیم ملی فوتبال امید ایران حتی مدیر رسانه ای‌اش را از اهالی زحمتکش رسانه که توانایی کار رسانه‌ای داشته باشد و زبان انگلیسی بداند انتخاب نمی‌کند و چون برادر ارزشی و بزرگوارمان جناب آقای حاج حبیب کاشانی تیم ملی را کنتراتی  گرفته‌اند ، مسئولیت این پست  با این درجه از اهمیت را به باجناق  گرامی سپرده اند البته  بنده برای ایشان نیز مانند شما احترام قائل هستم و از جهتی تبریک میگویم که به شایعه دشمنی باجناق‌ها پایان داده‌اند،  در چنین شرایطی جنایعالی می‌فرمایید بازیکنان حرفه‌ای نیستند؟  صادقانه به این سئوال پاسخ دهید بازیکنان حرفه ای نبودند یا شما و  کادر مدیریتی تیم؟  مگرتیم ملی اینقدر بی‌اهمیت است که بر روی نیمکت آن سرپرست و مدیر تیم ننشیند؟ اگر سرپرست درست انتخاب شده است که باید در جایگاه خود و در نیمکت تیم ملی حضور داشته باشد ، اگر نه چرا انتخاب کرده‌‌اند؟

 

- جناب آقای خاکپور عزیز

اگر قرار بود تیم ملی ایران در کشور ایران و در استادیوم آزادی در حضور تماشاگران ایرانی به عربستانی که با افغانستان مساوی می‌کند و ما افغانستان را با زدن شش گل در هم می‌کوبیم ببازد و بعنوان تیم دوم در گروهی که نپال، فلسطین و افغانستان دیگر تیم‌های آن  بودند صعود کند که تیم ملی جوانان ایران نیز به راحتی به این جایگاه دست پیدا می کرد و نیاز به بازیکنان حرفه‌ای و سردار آزمون و علیرضا جهانبخش نبود.

 

-جناب آقای خاکپور عزیز

آیا  انتقال  انرژی ، هیجان ، تحرک و جنب و جوش کارلوس کی‌روش در کنار زمین که نود دقیقه تیم ملی بزرگسالان را رهبری می‌کند و تحرک مربیان پیشین خودتان را مانند  آقایان  محمد مایلی کهن ، فیروز کریمی ، امیر قلعه نویی، علی دایی،  فرهاد کاظمی و ......... را دیده‌ای ؟ آیا دلیل آنرا می‌دانید؟  می‌شود یکبار توضیح دهید که چرا در تمامی زمان دیدارها  بر خلاف این مربیان بزرگ کاملا ریلکس به تماشای مسابقه مشغول بودید؟ آیا می‌دانید ارتباط تک تک بازیکنان با سرمربی  علائم و تحرکاتش همانند ارتباط یک رهبر ارکستر در یک گروه موزیک می‌بایست باشد؟ آیا بازیکنانی که

 شما غیر حرفه‌ای نامیدید این ارتباط را با شما داشتند؟

 

-جناب آقای خاکپور عزیز

شنیده‌ام که شب قبل از دیدار تیم امید با تیم امید عربستان فیلم شکست تیم ملی بزرگسالان در استادیوم آزادی را برای بازیکنان به نمایش گذاشته‌اید ، اگر اینطور باشد آیا می‌دانید هیجان زده و عصبانی نمودن بازیکنان و خارج شدن از شرایط آرامش آن هم شب پیش از دیدار مهم با همان تیم عربستان ، افت شدید تمرکز بازیکنان و کاهش چشمگیر هماهنگی عصب و عضله را باعث شده و در نتیجه کاهش شدید مهارت و تصمیم گیری صحیح را سبب می‌شود؟ آیا باز هم بازیکنان غیر حرفه‌ای هستند؟

 

- جناب آقای خاکپور عزیز

چرا کسی در دیدار با عربستان حرکت‌های انفجاری ، بازی‌های ترکیبی و مهارت‌های سردار آزمون و جهانبخش را ندید؟ آیا می‌دانید بازی گرفتن و برنامه دادن به بازیکن یکی از عوامل موفقیت یک مربی و تیم وی است؟ آیا تفاوتی بین بازی بازیکنانی مانند مرادمند، چشمی، حیدریه، ترابی، کریمی، نورالهی و مطهری با سردار آزمون و علیرضا جهانبخش دید تفاوتی که باید به دلیل حضور این دو در تیم ملی بزرگسالان ، بازی در جام جهانی و حضور در لیگ های معتبر اروپا مشهود می‌بود ؟ دلیل این مطلب چه بود؟ آیا عدم وجود برنامه حرفه‌ای تیم ملی در تمرینات و آمادگی لازم برای

 حضور در این مسابقات نبود؟

 

- جناب آقای خاکپور عزیز

جناب آقای کفاشیان ریاست همیشه خندان فدراسیون فوتبال فرمودند،  باید از شما حمایت شود ، البته با توجه به عدم شناخت ایشان از اصول مربیگری و تجربه کم ایشان در مدیریت فوتبال این حرف از ایشان بعید نیست ، کمیته ملی المپیک نیز ساکت و بدون واکنش است، همانند ایشان من هم معتقدم باید از شما صرفاً به دلیل زحماتی که تا کنون برای تیم ملی امید در حد دانش و بضاعت خود متحمل گشته‌اید حمایت کرد،  اما چه کسی از تیم ملی امید حمایت کند؟ چه کسی شرایط صعود این تیم را فراهم سازد؟ چه کسی به مطالبات مردم فوتبال دوست ایران که صعود به المپیک است پاسخ دهد ؟ به  اعتقاد من بهترین کسی که می‌تواند صادقانه و مسئولانه به این امر نائل آید شما هستید،  این فرصت تاریخی را از دست ندهید و با یک تصمیم انقلابی و شرافتمندانه با مطالعه و بررسی رزومه مربیان توانای داخلی و خارجی فرد شایسته‌ای را برای پذیرش این مسئولیت سنگین به فدراسیون فوتبال پیشنهاد دهید و خود نیز به عنوان دستیار و برای کسب تجربه  افتخار حضور در کنار وی و تیم ملی امید را که برایش زحمت کشیده‌اید  از دست ندهید ، به خدا این رفتار نه تنها ارزش شما را کم نمی کند بلکه نشان می‌دهد تا چه حد وطن پرست ، با ایمان و صادق می‌باشید برای شما آرزوی موفقیت و برای  تیم ملی امید کشورمان آرزوی  صعود به المپیک 2016 ریودوژانیرو را دارم.

 

 

برادر کوچک شما محمد صادق درودگر

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 375
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 3,005
 • بازدید ماه : 5,846
 • بازدید سال : 35,182
 • بازدید کلی : 1,135,170
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.