loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

 هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان بوشهر عصر روز جمعه 24 با چهار دیدار آغاز شد. دیدار سرخپوشان برازجان و سپاهان خورموج در ورزشگاه تختی برازجان آغاز شد.به گزارش دشتستان اسپورت: تیم

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

سپاهان بوشهر و شاهین آبپخش طوفانی آغاز کردند

سیاوش -اکبری بازدید : 524 جمعه 24 / 05 / 1393 نظرات (0)

 هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان بوشهر عصر روز جمعه 24 با چهار دیدار آغاز شد.

دیدار سرخپوشان برازجان و سپاهان خورموج در ورزشگاه تختی برازجان آغاز شد.
به گزارش دشتستان اسپورت: تیم فوتبال سرخپوشان برازجان و سپاهان خورموج در پایان نود دقیقه تلاش به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

سرخپوشان برازجان

 

جمعه 24 مرداد ماه

سرخپوشان برازجان 2 – 2  سپاهان خورموج
بهنام علیپور ( 53 و 76 )
ناصر زیارتی ( 60) و حمید دهقان ( 90+3 )
اولین هفته از لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان در ورزشگاه تختی در حالی برگزار شد که گرمای بیش از حد هوا تاثیر بسزایی در روند بازی بازکنان دو تیم گذاشت بطوریکه نیمه نخست بازی بیشتر در میانه میدان در گردش بود و موقعیت های خطرناکی روی دروازه ها خلق نشد.
گزارش بازی:
سرخپوشان در این نیمه با استفاده از موقعیت میزبانی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و هادی فتحی با قرار دادن فلسفی در نوک حمله و اضافه شدن حمید نادری بازیکن جوان و تکنیکی خود سعی داشت به گل برسد و توانستند با توپ های ارسالی از جناحین یکی دو موقعیت ساخت و پرداخته کردند ولی خطرساز نشدند و تنها اتفاق مهم نیمه اول در دقایق پایانی رخ داد و سرخپوشان نادری جوان و تکنیکی را بدلیل مصدومیت از دست دادند و مجبور به تعویض اجباری شدند.
نیمه دوم کمی متفاوت تر از نیمه نخست آغاز شد و سپاهان بروی یک ضدحمله و با استفاده از شلوغی و بهم ریختگی خط دفاع برازجانی ها توسط بهنام علیپور صاحب موقعیت شدند و وی توپ را به طاق دروازه چسباند و گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد تا یخ بازی شکسته شود اما سرخپوشان در کمتر از 7 دقیقه و با ارسال توپ از جناح راست از همان شگرد سپاهانی ها بهره بردند و در شلوغی محوطه شش قدم گل تساوی را توسط ناصر زیارتی به ثمر رساندند.
در 15 دقیقه پایانی بازی سرعت بالایی گرفت و هر دو تیم سعی برگلزنی داشتند و این سرخپوشان بودند که پس از به ثمر رساندن گل تساوی با روحیه بالاتری دروازه سپاهان را تهدید می کردند و در حالی که دو موقعیت صدرصد گلزنی را از دست دادند و برخلاف روند بازی زردپوشان خورموج با یک شروع مجدد علیپور را صاحب توپ کردند تا وی با استفاده از تکنیک خود از زاویه بسته دومین گل سپاهان و خودش را به ثمر رساند.
در ادامه سرخپوشان که نمی خواستند در اولین بازی آنهم در خانه با شکست زمین را ترک کنند هرچه در توان داشتند گذاشتند و با ارسال توپ های بلند در عمق دفاع حریف بدنبال موقعیت سازی بودند تا اینکه در ثانیه های پایانی یکی از این موقعیت ها به نتیجه نشست و  توپ ارسالی درون محوطه جریمه در یک رفت و برگشت به حمید دهقان رسید تا وی با یک ضربه تمام کننده دروازه زردپوشان خورموجی را فرو ریزد و سرخپوشان در هفته نخست از شکست نجات یابد.
بهترین بازیکن:
علیپور را می توان بهترین بازیکن این بازی لقب داد چرا که وی با دوگلی که در این بازی به ثمر رساند نشان داد فصل گذشته بدون دلیل آقای گل استان نشده است و از 5 موقعیت صدرصد 2 توپ را به گل تبدیل کرد مطمئنا بهنام علیپور این فصل تیمهای رقیب را آزرده خواهد کرد.

 در حاشیه:

چمن شماره یک ورزشگاه تختی برازجان بدلیل کود دهی در بدترین زمان و آب نرسیدن در معرض نابودی کامل می باشد و امید است هرچه سریعتر فکری اندیشیده شود چراکه قرار است بازی های زیادی در این فصل در این چمن برگزار گردد و اگر همین طور بماند در آینده ای نه چندان دور به زمین خاکی مبدل می شود.
هادی فتحی در پایان بازی گفت: از نتیجه راضی هستم ولی از بازیکنانم راضی نیستم
مربی سرخپوشان برازجان اظهار داشت: ما تمرینات آماده سازی را دیر شروع کردیم و با اینکه قرار بود از خردادماه استارت زنیم ولی بدلیل مشکلات و تردیدهایی که برای حضورمان وجود داشت 20 تیرماه تمریناتی منظمی را آغاز کردیم .
وی ادامه داد: برنامه سه ساله ای را به باشگاه ارائه داده ایم و این فصل فقط دنبال کسب تجربه اندوزی هستیم و سعی داریم تیم را نگه داریم و به قهرمانی فکر نمی کنیم البته قول می دهم از هفته های چهارم به بعد با هماهنگی بیشتر بازی های قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.
فتحی در پایان بیان نمود: در کل از نتیجه بازی برای هفته نخست راضی هستم ولی از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم امیدوارم با تمرینات خوب و منظم طی روزهای آینده اشتباهات بازیکنانم کاسته شود و بتوانیم به نتایج دلخواه دست یابیم.
سید ابراهیم اسماعیلی پس از تساوی برابر سرخپوشان برازجان گفت: از نتیجه بازی راضی هستم.
سرمربی سپاهان خورموج اظهار داشت: من چند روزی است این تیم را تحویل گرفته ام و شناخت کافی نسبت به بازیکنان ندارم و تیم جوان و کم تجربه ای را به میدان فرستادیم البته گرمای شدید هوا تاثیر بسزایی در عملکرد بازیکنانم داشت .
وی در پایان با بیان اینکه از عملکرد داوری راضی هستم ادامه داد: نتیجه بازی برای هفته اول راضی کننده است و ما بدلیل میانگین قد کوتاه گل دوم را دیافت کردیم وگرنه می توانستیم با حفظ توپ سه امتیاز بازی را بگیریم.

 

در بوشهر تیم شاهین آبپخش توانست با سه گل توحید شکست دهد. در این دیدار شاهینی های مدعی که هافبک و بوالحاجی مدافع خود را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشتند در همان دقایق نخست توسط مهاجم گلزن خود محمد دهقانی از پشت محوطه با شوتی سرکش موفق به گلزنی شدند و در ادامه این آقای گل استان بود که برای دومین بار تک به تک شد و گل دوم خود را به ثمر رساند و شاهین را برای دومین بار پیش انداخت.

شاهینی ها که دومین فصل حضور خود را تجربه میکنند می توانستند در نیمه نخست با گل های بیشتری به رختکن روند ولی گرمای بیش از حد هوا باعث شد تا نتوانند بازی خوبی به نمایش بگذارند و با همان دوگل به رختکن روند.

در نیمه دوم برتری توپ و میدان با نماینده دشتستان بود ولی گلی در بر نداشت تا اینکه آیت کیانی در دقایق پایانی موفق شد سومین گل را وارد دروازه توحید کند و کار نماینده بوشهر را تمام کند.

در پایان بازی دو بازیکن شاهین بدلیل گرمازدگی راهی بیمارستان شدند و این اتفاق باعث شد تا شیخی مدیرعامل شاهین از زمان برگزاری مسابقات گله مند باشد و در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما اظهار داشت: چرا هیات استان که میداند گرمای شدید هوای اجازه نفس کشیدن را نمی دهد چه برسد به بازی کردن ، رقابتها را در شهریور ماه برگزار نمی کند ؟ اگر اتفاقی برای بازیکنان رخ دهد چه کسی جوابگو خواهد بود؟

در دیلم تیم سپاهان بوشهر جشنواره گل به راه انداخت و توانست با چهار گل تیم پویا را درهم بکوبد و سه امتیاز قاطع و شیرین خارج از خانه دست یابد.

همچنین دیدار پتروشیمی جم خورموج و امید گناوه در پایان نود دقیقه تلاش نتیجه ای بهتر از تساوی 3 بر 3 در برنداشت و دوتیم امتیازات را تقسیم کردند.

آخرین دیدار هفته اول بین دو تیم ابوذر کلمه و توحید بوالخیر روز یکشنبه در ورزشگاه تختی برازجان برگزار خواهد شد تا پرونده هفته نخست این رقابتها بسته شود.

نتایج هفته اول

جمعه 24 مرداد ساعت 17:45

سرخ پوشان برازجان 2 - 2 سپاهان خورموج
پویا دیلم 0 - 4 سپاهان بوشهر
پتروشیمی جم خورموج 3 - 3 امید گناوه
توحید بوشهر 0 - 3 شاهین آبپخش

یکشنبه 26 مرداد ساعت 17:45

ابوذر کلمه - توحید بوالخیر

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 221
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,851
 • بازدید ماه : 5,692
 • بازدید سال : 35,028
 • بازدید کلی : 1,135,016
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.