loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

   سال 87-88 بود که با توجه به جایگاه و نقش فوتبال در جامعه و وجود استعدادهای درخشانی در این زمینه در سطح شهرستان و استان ، از سوی مهندس غلامرضا دلگرم مربی قابل فوتبال استانمان صحبتهایی مبن

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

آغاز فعالیت آکادمی پیشرفته فوتبال پارس دشتستان

سیاوش -اکبری بازدید : 688 دو شنبه 12 / 03 / 1393 نظرات (0)

 

 سال 87-88 بود که با توجه به جایگاه و نقش فوتبال در جامعه و وجود استعدادهای درخشانی در این زمینه در سطح شهرستان و استان ، از سوی مهندس غلامرضا دلگرم مربی قابل فوتبال استانمان صحبتهایی مبنی بر ضرورت ایجاد آکادمی فوتبال در سطح شهرستان  در جامعه ورزشی به گوش می رسید تا آنجا که این مسئله به مسئولان شهرستان نیز کشیده شد . علی رغم امیدی که این ایده در بین جامعه فوتبال بوجود آورده بود اما بدلیل عدم حمایتهای لازم توسط مسئولین این تفکر در اتاقهای فرمانداری شهرستان تا به امروز خاک خورد .
اما اینک امیدهای بر باد رفته مجددا دارد به فوتبال از بین رفته شهرستان برمیگردد و شاید که شکل گیری این امیدواریها رنگ زندگی بر فوتبال مرده ی شهر ما بپاشاند. چرا که برخی از بیلبوردهای تبلیغاتی شهر این روزها به بنرهایی مزین شده مبنی بر ایجاد مدرسه فوتبال پارس آنهم با مدیریت فنی مربی ارزنده فوتبال استان و کشور مهندس غلامرضا دلگرم ، طبق صحبتهایی که از نزدیکان ایشان شنیده میشود گامهای بعدی پس از ایجاد این مدرسه فوتبال تاسیس آکادمی باشگاه میباشد . به همین جهت بر آن شدیم تا با مهندس دلگرم در این رابطه هم کلام شویم.

 

آکادمی پیشرفته فوتبال پارس دشتستان+مدرسه فوتبال پارس

 

 

 

 

 

مهندس دلگرم ما در یک سال اخیر بیشتر عادت داشتیم در مورد تیم دوست داشتنی فصل قبل ایرانجوان و  همچنین حال و هوای رقابتهای دسته اول کشور را از شما جویا شویم اما امروز بیشتر در مورد فوتبال پایه ، مدرسه فوتبال پارس و آکادمی فوتبال صحبت خواهیم کرد .
خواهش می کنم بنده در خدمتتان هستم .
ایده ی تاسیس آکادمی فوتبال در سطح شهرستان از سوی شما دقیقا به چه سالی برمیگردد ؟
با توجه به پتانسیلهای موجود در زمینه فوتبال در جامعه ی ما و نداشتن هیچ گونه نماینده ای در فوتبال سطح اول کشورمان در سالهای اخیر و همچنین داشتن کمترین سهم ممکن در گردش مالی که در این چرخه اقتصادی وجود داشت ضرورت سرمایه گذاری بر روی استعدادهای فوتبالی جامعه و پرورش آنها آنهم بصورت مدون و علمی جهت ورود به سطح اول فوتبال کشور به چشم می خورد که از کارآمدترین راهها تاسیس آکادمی فوتبال بود که بنده در سال 87 با وقت گذاشتن روی این مهم تحقیق گسترده ای در این زمینه انجام داده و در اردیبهشت سال 88 بود که ماحصل تحقیقات بعمل آمده طی نامه ای تحت عنوان ضرورت تاسیس آکادمی فوتبال به آقای معلم رئیس وقت اداره تربیت بدنی (اداره ورزش و جوانان فعلی ) تحویل داده و طی نشستهایی که با یکدیگر داشتیم وی ضمن استقبال از این موضوع طی نامه ای موضوع را به فرماندار وقت جناب آقای زارعی ارجاع دادند تا در کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح شود که تا بحال پس از گذشت 5 سال هیچ گونه عکس العملی از سوی مسئولین ذی ربط نسبت به این موضوع دیده نشده است !!!

 

آکادمی پیشرفته فوتبال پارس دشتستان+مدرسه فوتبال پارس

 

این روزها خبرهایی مبنی بر تاسیس آکادمی فوتبال توسط شما و دیگر همکارانتان به گوش می رسد که شاید این به ایده گذشته اتان جامعه عمل پوشانده شود . این امر سبب خوشحالی جامعه فوتبال شهرستان  گردیده لطفا در این مورد صحبت میفرمایید . 
در آبان ماه سال گذشته بود که توسط دوستان مشترکمان ، بنده و جناب آقای دکتر گودرزی با یکدیگر آشنا شدیم و از آنجا که ایشان خود از استعدادهای سوخته نسلهای گذشته جامعه ورزش ما محسوب میشود و مهمتر از همه اینکه دارای افق و دورنمای روشنی نسبت به ورزش و اقتصاد حاکم برجامعه ورزش هستند طی جلسات متعددی که با یکدیگر داشتیم ، در صدد راه اندازی آکادمی فوتبال آنهم با ساختار اساسی خود برآمدیم . که وظیفه برنامه ریزی و مدیریت مسائل فنی آن به بنده محول گردید و آقای دکتر و با همکاری اعضای محترم هیئت مدیره مامور تاسیس سخت افزار باشگاه گردیدند.

در این راستا در کنار تاسیس باشگاه اقدام به تشکیل هیئت مدیره ای توانمند و کارا شامل آقایان دکتر گودرزی ، حاج حبیب پورمند ، نادر آزاده ، سید محسن موسوی ، حمید ایزدپناه ، سعید اسماعیلی نمودند که همه این عزیزان در زمینه های مختلف بلاخص ورزش دارای تجربه و توانمندیهای بلقوه ای هستند . که میتوانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند و با همکاری با همدیگر مجموعه ی منسجمی را شکل دهند .
در گام نخست ما در زمینه نرم افزاری کار خود را در چارچوب مدرسه فوتبال ممتاز پارس با بکار گیری مربیان با شخصیت و توانمند آغاز نموده که در گام بعد پس از پایان هر دوره ، با شناسایی استعدادهای برتر آنها را تحت بورسیه ورزشی درآورده که در ابعاد فنی زیر نظر مربیان مربوطه و پزشک متخصص تغذیه و در ابعاد روحی و روانی نیز تحت نظر دکتر روانشناس و کارشناس مذهبی در کنار بالا بردن قابلیتهای فنی فوتبال آموزان سعی در شکل دهی شخصیت ورزشی آنها و ایجاد دیدی انسانی و اخلاق محور توام با نگرشی مثبت نسبت به محیط اطراف خود خواهیم بود .

که در سالهای آتی بورسیه تحصیلی را نیز برای استعدادهای برتر در نظر گرفته تا آنها در مدرسه ای تحت نظر آکادمی به تحصیل خود ادامه دهند و با نظارت آکادمی بر عملکرد تحصیلی اشان ، آنها را به ورزشکارانی تبدیل نماییم که در کنار مسائل فنی در زمینه های شخصیتی و تحصیلی نیز به رشد قابل قبولی دست یابند . 
اما در زمینه سخت افزاری که دغدغه اساسی همه ماهاست اعضای محترم  هیئت مدیره در نخستین گام خود درصدد فراهم نمودن زمینی به مساحت 12 الی 15 هکتار هستند تا بتوانند در یک پروسه زمانی معین و تدوین شده اقدام به تاسیس یک مجموعه ورزشی ، فرهنگی و تفریحی با تمام امکانات خود نمایند . که این امر میسر نمیگردد جز در سایه همکاری و حمایت همه جانبه مسئولین عالیرتبه شهرستان و استان .
در اینصورت است که ما با تقسیم بندی استانمان به مناطق متفاوت و گماردن سر استعداد یابها و در استعداد یابها در هر منطقه اقدام به کشف استعدادهای برترنموده و با پرورش آنها میتوانیم بدون هیچگونه دغدغه ای با تکیه بر نیروهای بومی در سطح اول کشور نه تنها اقدام به تیمداری نماییم بلکه بازیکنانی را به تیمهای دیگر صادر نماییم .
و اما مدرسه فوتبال پارس ...
اولین قدم ما در شکل دهی آکادمی ایجاد یک مدرسه فوتبال ممتاز است و در این راستا بیش از آنکه به کمیت بپردازیم به کیفیت کار چشم دوخته ایم برای ما تعداد ثبت نام کنندگان اصلا مهم نیست چرا که دید اقتصادی نسبت به کار نداریم و مطمئنا با همکاری سایر مربیان شاغل در مدرسه فوتبال پارس یک طرح و متد جدیدی را در نحوه آموزش مدارس فوتبال مشاهده خواهیم کرد .

امیدوارم اولین گروه از استعدادها را برای تحت بورسیه قرار دادن در آکادمی در بین این فوتبال آموزان ثبت نام کننده در مدرسه شناسایی نماییم .
مهندس دلگرم شما فرمودید مدرسه فوتبال ممتاز ، مدرسه فوتبال پارس چه وجه تمایزی نسبت به بقیه مدارس فوتبال خواهد داشت ؟
مدارس فوتبال ممتاز طبق تعریف آکادمی تیمهای ملی تعریف و استانداردهای خاص خود را داراست که علاوه بر استفاده از زمین مناسب ، در تمرینات ازامکانات کمک آموزشی مناسب و استاندارد استفاده شود

در پایان هر جلسه تمرین از فوتبال آموزان پذیرایی بعمل خواهد آمد ، از حضور بازیکنان نامی کشور جهت شرکت در کلاسها و ایجاد انگیزه بین فوتبال آموزان استفاده خواهد شد

 

در بین ترم ضمن ارائه کلاسهای تئوری برای فوتبال آموزان یک سری تمرینات نیز بعنوان کار در خانه به آنها محول میگردد که در این اثنا از عملکرد و رشد فوتبال آموزان عکس و فیلم گرفته میشود و در سایت باشگاه در معرض دید قرار میگیرد و همچنین در صورت تمایل خانواده ها در اختیار آنها نیز قرار خواهد گرفت . سعی بر آن شده که یکسری تورنمنتهای داخلی و یا خارج از شهرستان و استان نیز برای فوتبال آموزان تدارک دیده شود تا زمینه مناسبی جهت ارائه میزان رشد و پیشرفت خود داشته باشند .
زمان و نحوه ثبت نام شرکت کنندگان به چه طریق می باشد ؟
از اول خردادماه ثبت نام شروع شده و دوستداران با مراجعه به دفتر باشگاه ، واقع در برازجان خیابان برق جنب ساختمان پزشکان دی دفتر باشگاه پارس میتوانند اقدام به ثبت نام کنند . و در صورت نیاز میتوانند با شماره تلفن 09308491393 ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات بیشتر را کسب نمایند .

 

آکادمی پیشرفته فوتبال پارس دشتستان+مدرسه فوتبال پارس

 

امیدواریم که در این زمینه نیز همچون کارهای قبلی اتان موفق باشید . چرا که ما به این اطمینان داریم که شما در زمینه ای وارد نمی شوید و یا در صورت ورود با جدیت کار خواهید نمود و کار جدیدی را ارائه خواهید داد .
سپاسگزارم امیدوارم باز هم همچون قبل لطف خداوند شامل حال ما گردد و با همکاری سایر دوستان بتوانیم فرهنگ و دید جدیدی را بر چگونگی آموزش در مدارس فوتبال و نحوه ارزش گذاری به فوتبال آموزان راحاکم نماییم . گرچه در اینجا بایست از همه عزیزانی که تابحال در این راه با کمترین چشمداشتی زحمت کشیده اند تشکر و قدردانی نمود . 
ودر پایان برنامه شخصی اتان برای فصل بعد در مسابقات کشوری 
هر روز از زندگی ما تجربه ی جدیدی برای ما محسوب میگردد و مسابقات فصل قبل نیز تجربه جدیدی بود و با توجه به درسهای فرا گرفته از تجربیات سال قبل در حال بازنگری برنامه ها و آنالیز عملکرد فنی و در پی آن تدوین برنامه جدیدی برای خود میباشم . باشد که روز به روز اشتباهات ما کم و کمتر گردد .

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 28
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 199
 • باردید دیروز : 178
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 377
 • بازدید ماه : 3,218
 • بازدید سال : 32,554
 • بازدید کلی : 1,132,542
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.