loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

      ديدار فينال مسابقات جام جهاني کشتي فرنگي عصر امروز (جمعه) در سالن هفتم تير بين تيم‌هاي ايران و روسيه برگزار شد. کشتي‌گيران کشورمان در اين ديدار با دوبنده‌هاي آ

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

ايران با غلبه بر روسيه قهرمان جام‌جهاني شد

سیاوش -اکبری بازدید : 493 جمعه 26 / 02 / 1393 نظرات (0)

 

 

 

ديدار فينال مسابقات جام جهاني کشتي فرنگي عصر امروز (جمعه) در سالن هفتم تير بين تيم‌هاي ايران و روسيه برگزار شد. کشتي‌گيران کشورمان در اين ديدار با دوبنده‌هاي آبي برابر قرمزپوشان روسيه حاضر شدند که در پايان تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان موفق شد به قهرماني برسد.

حميد سوريان 6 
منگيان سيمينوف 5


جام جهاني کشتي فرنگي - تهران در اولين وزن اين ديدار حميد سوريان در وزن 59 کيلوگرم به مصاف منگيان سيمينوف روسيه‌اي رفت که در سه دقيقه اول اين کشتي 2 بر صفر به سود کشتي‌گير روس به اتمام رسيد. در سه دقيقه دوم حميد سوريان موفق شد با خارج کردن پاي سيمينوف يک امتياز بگيرد و در حالي که مي‌توانست با خاک کردن حريفش يک امتياز ديگر بگيرد اما بدل خورد و روي پل رفت تا کشتي 4 بر يک به سود کشتي‌گير روسيه‌اي شود.

کاپيتان تيم کشتي فرنگي کشورمان در ادامه موفق شد حريفش را در خاک در اختيار بگيرد و با باراندازهاي پي‌درپي کشتي را را 6 بر 5 به سود خود کرد تا کشتي اول با همين نتيجه به سود ايران به پايان برسد.


اميد نوروزي 6 - آدام کوراک 8

 در وزن 66 کيلوگرم نوبت به اميد نوروزي رسيد تا برابر آدام کوراک صف‌آرايي کند. کشتي‌گير روسيه‌اي که به نظر مي‌رسيد از آمادگي بالايي برخوردار است ابتدا موفق شد در خاک 2 امتياز از قهرمان المپيکي کشورمان بگيرد و در ادامه نيز با اجراي فن سالتوبارانداز در خاک کشتي را در سه دقيقه اول 6 بر صفر به سود خودش کرد.

در سه دقيقه دوم اميد نوروزي موفق شد ابتدا 2 امتياز از کوراک بگيرد. اين 2 امتياز کمک کرد تا نماينده 66 کيلوگرم کشورمان روحيه بگيرد تا نتيجه را جبران کند اما هنگام فن بارانداز روي پل رفت تا داور به هر دو کشتي‌گير 2 امتياز بدهد و نتيجه 8 بر 4 شود. نوروزي که تا پايان اين کشتي زمان زيادي نداشت تنها توانست 2 امتياز ديگر بگيرد و با نتيجه 8 بر 6 مغلوب کوراک شود.


سعيد عبدولي 3 - چنگيز لابازانوف صفر

پس از شکست اميد نوروزي و يک بر يک شدن ايران و روسيه در فينال جام جهاني کشتي فرنگي نوبت به کشتي‌گيران دو تيم در وزن 71 کيلوگرم رسيد. سعيد عبدولي در سه دقيقه اول تلاش زيادي کرد تا با اجراي فنون خود از چنگيز لابازانوف امتياز بگيرد اما اين اتفاق رخ نداد. کشتي‌گير روس که در سه دقيقه اول بسيار کم کار بود از داور اين کشتي 2 اخطار گرفت تا عبدولي يک بر صفر پيش بيفتد.


عبدولي در سه دقيقه دوم با روحيه و انرژي بالاتري برابر لابازانوف حاضر شد. وي در همان ابتداي وقت دوم موفق شد با خاک کردن حريف خود و اجراي فن 2 امتياز ديگر بگيرد تا کشتي را 3 بر صفر کند. کشتي‌گير روسيه‌اي که به نظر بسيار خسته شده بود در وقت‌هاي باقي مانده تا پايان کشتي نتوانست کاري انجام دهد تا ايران برنده وزن 71 کيلوگرم باشد.


 


فرشاد عليزاده صفر - رومان ولاسوف 11


وزن 75 کيلوگرم چهارمين کشتي ايران برابر روسيه بود. فرشاد عليزاده با دوبنده آبي برابر رومان ولاسوفي حاضر شده که پيش از اين نشان طلاي المپيک را مال خود کرده بود. اين کشتي از ابتدا به صورت يک طرف دنبال شد و در سه دقيقه اول نيز به پايان رسيد. چراکه ولاسوف موفق شد با اجراي فنون بارانداز، سالتو و ... عليزاده را غافلگيرد کند و با نتيجه 11 بر صفر پيروزي اين کشتي شود.


 


حبيب‌الله اخلاقي 8 - اوگني بوگومولوف صفر


کشتي در وزن 80 کيلوگرم نوبت را به حبيب‌الله اخلاقي داد تا برابر اوگني بوگومولوف قرار بگيرد. اين کشتي در سه دقيقه اول هيچ امتيازي براي دو کشتي‌گير نداشت و اخطارهاي داور به دو کشتي‌گير هم باعث نشد تا اخلاقي و بوگومولوف از فرصت استفاده کنند و امتيازي بگيرند.


 


سه دقيقه دوم با شروع طوفاني اخلاقي آغاز شد. وي با خاک کردن‌هاي پي‌درپي و خارج کردن پاي حريف روسي‌ خود موفق شد بارها از بوگومولوف امتياز بگيرد. اخلاقي در نهايت با نتيجه 8 بر صفر اوگني بوگومولوف را مغلوب کرد تا در پايان پنجمين کشتي تيم ايران 3 بر 2 از روسيه پيش بيفتد.


 


طالب نعمت‌پور 3 - داويد چاکاوادزه يک


طالب نعمت‌پور دارنده مدال طلاي جهان نماينده کشورمان در وزن 85 کيلوگرم بود که برابر داويد چاکاوادزه قرار گرفت. سه دقيقه اول با داوري مشکوک داور فنلاندي همراه بود. نعمت‌پور که پس از گرفتن اخطار در خاک به حريف روسي خود امتيازي نداد، در 30 ثانيه پاياني حريف خود را در خاک در اختيار گرفت اما چاکاوادزه سه بار پيش از به صدا درآمدن سوت داور حرکت کرد اما در عين ناباوري داور فنلاندي به نعمت‌پور اخطار داد تا سه دقيقه اول يک بر صفر به سود چاکاوادزه به پايان برسد.


 


کشتي‌گير 85 کيلوگرم کشورمان در سه دقيقه دوم براي جبران وارد تشک شد. نعمت‌پور با روحيه‌اي بالا موفق شد با اجراي فن کمر و خارج کردن کشتي‌گير روسيه‌اي از تشک 2 امتياز بگيرد و کشتي را 2 بر يک کند. وي در ادامه هم بار ديگر موفق شد چاکاوادزه را در خاک مال خود کند اما داور فنلاندي اين بار هيچ امتيازي به نعمت‌پور نداد. اين ديدار به پايان رسيده بود و نعمت‌پور براي شادي کردن کشتي را رها کرد، اما کشتي‌گير روسيه‌اي در خارج از زمان کشتي نعمت‌پور را خاک کرد و کادرفني اين تيم نيز معتقد بودند اين اتفاق در زمان کشتي افتاده است. پس از اعتراض روس‌ها و بازبيني فيلم مشخص شد چاکاوادزه پس از پايان زمان کشتي روي نعمت‌پور فن اجرا کرده و به همين دليل يک امتياز ديگر به نعمت‌پور تعلق گرفت تا کشتي 3 بر يک به سود نماينده 85 کيلوگرم کشورمان شود.


 


مهدي علياري 3 - نيکيتا ملينيکوف يک


پس از به دست آمدن چهارمين پيروزي برابر روسيه مهدي علياري در وزن 98 کيلوگرم روي تشک رفت تا برابر نيکيتا ملينيکوف قرار بگيرد. علياري در دو دقيقه اول اين کشتي از ناحيه سر دچار آسيب شد و پس از مداوا توسط پزشکان کشتي را از سر گرفت. اين ديدار در سه دقيقه اول امتيازي براي دو کشتي‌گير نداشت و علياري تنها موفق شد يک اخطار از ملينيکوف بگيرد.


 


سه دقيقه دوم هم مانند سه دقيقه اول بدون تحرک خاصي از سوي دو کشتي‌گير آغاز شد. کشتي‌گير روسيه‌اي که پس از اخطار گرفتن علياري نتوانست در خاک کاري انجام دهد، در ادامه از داور يک اخطار گرفت تا علياري يک بر صفر پيش بيفتد. البته در ادامه اين علياري بود که از داور اخطار گرفت تا کشتي يک بر يک شود اما در حالي که زمان رو به پايان بود کشتي‌گير 98 کيلوگرم کشورمان حريف خود را از تشک خارج کرد تا 2 بر يک پيش بيفتد. اعتراض روس‌ها نيز تنها يک امتياز ديگر براي علياري داشت تا 3 بر يک برنده اين کشتي شود.

بشير باباجان‌زاده 9 واسيلي پارشين 0

پس از مشخص شدن قهرماني تيم کشتي فرنگي کشورمان، کشتي در وزن 130 کيلوگرم تشريفاتي شد. بشير باباجان‌زاده سنگين‌وزن تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان آخرين کشتي‌گيري بود که روي تشک حاضر شد تا برابر واسيلي پارشين قرار بگيرد. باباجان‌زاده در سه دقيقه اول بسيار مقتدر ظاهر شد و توانست در سه دقيقه اول 3 بر صفر حريف روسي خود را شکست دهد.

باباجان‌زاده پس از پيش افتادن 3 بر صفر از پارشين در سه دقيقه دوم هم با روحيه بالاتري ظاهر شد. وي در همان ابتداي سه دقيقه دوم يک امتياز از حريف خود گرفت و در ادامه هم يک فن 2 امتيازي روي پارشين اجرا کرد تا کشتي 6 بر صفر شود. باباجان‌زاده بار ديگر با خارج کردن پاي حريفش يک امتياز ديگر گرفت و پيش از اتمام زمان اين کشتي با خاک کردن پارشين کشتي را 9 بر صفر کرد.

در پايان تيم ايران با برتري 6 بر 2 برابر روسيه به عنوان قهرماني دست يافت.
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 191
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,821
 • بازدید ماه : 5,662
 • بازدید سال : 34,998
 • بازدید کلی : 1,134,986
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.