loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

    با توجه به اینکه در چند هفته اخیر وبا عنایت به تماس های مکرر مسوولان باشگاه های دشتستانی با این پایگاه خبری همگی به طور مکرر از وضعیت حاکم بر مدیریت مسابقات استانی گلایه مند هستند وع

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

افشاگری جدید مسئول باشگاه پیروزی برازجان

سیاوش -اکبری بازدید : 443 شنبه 28 / 10 / 1392 نظرات (2)

 

 

افشاگری جدید مسئول باشگاه پیروزی برازجان

با توجه به اینکه در چند هفته اخیر وبا عنایت به تماس های مکرر مسوولان باشگاه های دشتستانی با این پایگاه خبری همگی به طور مکرر از وضعیت حاکم بر مدیریت مسابقات استانی گلایه مند هستند وعنوان داشته اند که بنا به دلایلی غیر قابل توجیه و گنگ فشارهای مضاعف و بی موردی بر نمایندگان دشتستان در مسابقات استانی از طریق هیئت فوتبال استان وارد می گردد که آرامش را از این باشگاه ها به طور محسوسی سلب نموده است و به گواه مسوولان باشگاه ها آنها باید در چندین جبهه بجنگند و وقایع و اتفاقات خارج از زمین به مراتب نیرو و توان بیشتری ازآنها به نسبت داخل زمین و در مسابقه با حریفان گرفته است و این سلسله فشارهای مهندسی شده دامن چهار نماینده فوتبال دشتستان را نیز گرفته به طوریکه تیم شاهین آبپخش که با تکیه بر جوانان بی ادعا اما پر تلاش خود امید اول کسب قهرمانی مسابقات لیگ دسته اول استان در بازی حساس خود با تیم شاهین باغک در برازجان با انتخاب یک تیم داوری مشکوک و بودار بوشهری چنان سر بریده می شود که در خانه متحمل یک شکست غیر منصفانه با اشتباهات عدیده داوری می شود و چند بازیکن اصلی و مربی این تیم نیز در بازیهای حساس بعدی توسط هیئت فوتبال محروم می شوند غافل از کوچکترین برخوردی با داور مسابقه !!!
بازی دو تیم دخانیات برازجان و شاهین بوشهر که فوق العاده حساس و پر اهمیت به جهت تعیین چهره تیم برتر مسابقات لیگ جوانان می باشد را در شهر بوشهر داوران بوشهری !!! قضاوت می کنند و به نوعی این بازی را برای شان در می آورند. 
در بازی دو تیم توحید برازجان و تیم کنگان در هفته گذشته لیگ نوجوانان در شهر برازجان داوران یک پنالتی صد در صد را در دقایق پایانی برای تیم توحید نمی گیرند تا این تیم متحمل یک شکست شود و مسوولان تیم توحید نسبت به این قضیه اعتراض می کنند که با واکنش جالب و دور از شان و ادب داور بازی در مقابل چشمان سرپرست هیئت فوتبال دشتستان مواجه می شوند .
در همین روز سر تیم پیروزی برازجان را در مسابقه با تیم بوشهری در زمین شماره 2 بوشهر با قضاوت داوران بوشهری !! و با مدیریت جناب مسوول کمیته مسابقات هیئت استان می برند تا بار دیگر آه از نهاد نمایندگان دشتستان بلند شود و قربانی حق طلبی و موضع گیری مردانه خود در چند وقت اخیر شوند در همین راستا مهدی لیراوی مسئول باشگاه پیروزی برازجان گفتگوی کوتاهی را با این پایگاه خبری انجام داده است که در ادامه تقدیم می گردد و قضاوت در این زمینه را به اهالی فن واگذار می نمائیم .  
مهدی لیراوی  اظهار کرد: پرویز عبدی پور مسوول کنونی کمیته مسابقات هیئت فوتبال قبل از انتخابات مجمع هیات فوتبال برای اینکه مدیریت محمد دوانی رئیس وقت هیئت فوتبال را ناکارآمد و ضعیف جلوه دهد با جمع آوری امضاء از باشگاه های ورزشی در سطح استان بر علیه ایشان طومار جمع آوری می کرد و از آنجا که باشگاه پیروزی برازجان این موضع را بر خلاف سیاست ها و اعتقادات خود می پنداشت لذا از امضاء کردن آن طومار خودداری نمود و همین عدم همکاری باشگاه پیروزی با آقای عبدی پور موجب شد در حال حاضر که مسئولیتی در هیات استان گرفته است مورد بی مهری و غضب ایشان قرار گیریم و با شیوه های ناجوانمردانه در صدد ضربه زدن به ما می باشد اما به ایشان و همه مسئولان فوتبال و ورزش استان قاطعانه اعلام می دارم ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم و در شهری مردانگی و مرام ورزشی و اخلاقی یاد گرفته ایم که نجابت و معرفت و مردانگی مردمانش زبانزد خاص و عام است هر آنچه که می توانید و توان دارید برای ضربه زدن به ما به کار ببرید ولی یقین داشته باشید که این باشگاه ذره ای از موضع حق طلبی خود کوتاه نخواهد آمد و بر این باوریم که حقایق و واقعیات ماندگار هستند و بالاخره آفتاب حقیقت از زیر ابرهای تاریک و موقت کنونی شما سر در خواهد آورد و طلوع پاک و طاهر فوتبال این استان را به نظاره خواهیم نشست طلوعی که برای کل فوتبال این استان باشد و نه آنچه اکنون وعده داده شده است .
در حق تیم های شهرستانی ظلم می شود
لیراوی با بر شمردن چند مصداق از بی عدالتی و برخورد های متناقض و فشارهای بی مورد مسوولان کمیته مسابقات هیئت استان با نمایندگان فوتبال دشتستان قضاوت در این مورد را به مردم و اهالی فوتبال واگذار نمود 
در دو هفته قبل و در بازی با توحید برازجان مجوز بازی را برای بازیکن ما صادر می کنند ولی هفته بعد و در بازی با ایرانجوان بوشهر بدون اینکه کوچکترین گناهی از طرف تیم ما سرزده باشد از بازی این بازیکن برای تیم ما بدون دلیل خاصی جلوگیری می نمایند ؟ آیا چون توحید برازجانی بوده ولی رقیب بعدی ما بوشهری بود اینگونه عمل شده است؟
پس از این عمل ما طی نامه ای کتبی موضوع را به رئیس هیات فوتبال استان اعلام نمودیم ولی ظاهرا قرار است سر تیم های شهرستانی بریده شود .
وی ادامه داد: این هفته سر تیم ما در بوشهر بریده شد اتقاتی افتاد که در تمام طول دوران حضورم در فوتبال به چشم ندیده بودم.
در بازی نوجوانان این هفته تیم پیروزی با تیم بوشهری پرویز عبدی پور قبل از بازی با معماری ناظر دیدار صحبتهایی داشت و پس از شروع مسابقه معماری در حالی که می بایست در جایگاه مخصوص خود برای نظارت بازی قرار گیرد ولی متاسفانه تمام طول بازی یک لحظه از نیمکت ما جدا نشد و آرامش را از بنده و کادر فنی تیم سلب نمود تا ما بازی برده را با تساوی عوض کنیم.
لیراوی بیان نمود: من از رئیس کمیته داوران سوالی دارم چرا برای بازی تیم های بوشهری در مقابل تیم های شهرستانی چه در داخل بوشهر و چه در شهرهای خودشان از داوران بوشهری استفاده می شود؟ ولی هیچوقت از داوران دیگر شهرستان ها برای بازیهای خودشان استفاده نمی شود مگر خون داوران بوشهری از بقیه رنگین تر هست یا شاید این تصمیمات با سیاست و به طور مهندسی اتخاذ می گردد ؟!!! 
اگر قضاوت ایشان را نظاره می کردید می دانستید که این داوری در حد مدرسه فوتبال نبود تا برسد به لیگ نوجوانان استان!
حال نکته تامل برانگیز و تاسف بار بازی این بود که بازی داور چهارم نداشت و ناظر بازی کار داوری را هم انجام می داد ( تعویض بازیکن ) برای اولین بار بازی بدون داور چهارم در استان ما اتفاق افتاد
حال اینکه وقتی من به نوع قضاوت و فشار روانی وارده از سوی معماری به تیم پیروزی اعتراض داشتم با اقدامی سوال برانگیز مرا در ابتدای نیمه دوم اخراج کردند.
در پایان بازی افرادی با لباس شخصی که احتمال می دهم داور بوشهری هستند با حمله به من حرفهای ناشایستی زده اند و مرا تهدید کردند که باید به حال این فوتبال تاسف خورد .
چرا به تیم های غیر بوشهری اینگونه ظلم می شود؟ چرا در رده جوانان بازیکنان دو تیم بوشهری ( فجر و استقلال ) با هم کتک کاری میکنند ولی از این تیم ها که هرکدام پنج نفر درگیر شده اند جریمه تشویقی درنظر گرفته اند و محرومیت های بازیکنان را اقساطی کرده اند!! (هر بازیکن یک جلسه ، هر بازی یک بازیکن بازی نکند!! )
این شکل محرومیت کجای فوتبال بوده است؟ آیا اگر تیم های شهرستانی بودند این چنین می شد؟ آیا این ظلم به دیگر تیم ها نبود؟ 
در حساس ترین بازی لیگ جوانان استان ( شاهین و دخانیات ) داور بوشهری انتخاب می کنید آیا در برازجان هم شاهد این چنین مواردی خواهیم بود؟
لیراوی اظهار کرد: آقایان در هیات استان به دنبال قهرمانی تیم های بوشهری در لیگ های استانی هستند و به هر راهی میزنند و تیم های شهرستانی مظلوم واقع شده اند ولی باید بدانند قهرمانی با این کارها و فشارهای ناجوانمردانه هیچ لذتی ندارد.
مسئول باشگاه پیروزی برازجان اذعان داشت: آقای نجفی در همه جا اعلام داشته من قسم خورده ام همه شهرها را به یک دید بینم ولی ایشان رئیس هیات فو تبال بوشهر است تا هیات استان چرا که در حق تیم های شهرستانی ظلم شده است و هیچگونه واکنشی هم نشان نمی دهد . 

زمین شماره 2 برازجان قانونی است آقایان با چه استدلال و قانونی نمی گذارند ؟

مهدی لیراوی در خصوص رد کردن زمین چمن شماره 2 مجموعه ورزشی تختی برازجان برای انجام مسابقات برخی تیم های دشتستانی در مسابقات استانی از سوی کمیته مسابقات هیئت فوتبال استان  افزود:  زمین شماره 2 برازجان را چه کسی متر کرده است که به علت اعتراض بی مورد ، ناحق و بی دلیل تیم شاهین جان از بازی در آن جلوگیری نمودید؟
آیا تیم ها حق ندارند زمین قانونی بازی خود را انتخاب نماید؟ چه کسی زمین را متر نموده است؟
ما زمین را متر کرده ایم و مشکلی نداشته است و اگر مشکلی دارد به ما هم بگویید تا بدانیم!
هیات فوتبال با تصمیمات خودسرانه تیمی را از بازی در زمین خودش محروم کرده است و اگر دلیل قانع کننده ای دارند لطفا بفرماید تا ما بدانیم و اگر ملاک و معیار شما قانون است باید عرض نماییم در قوانین بازی فوتبال و در قانون اول یعنی زمین بازی ملاک را به صورت زیر مشخص و معین نموده است:
اندازه زمین برای مسابقات بین المللی یعنی همان بازی هایی که در سطح جهان و آسیایی برگزار می گردد به این صورت است:
عرض زمین حداقل 64 متر و حداکثر 75 متر است.
طول زمین حداقل 90 متر و حداکثر 110 متر است.
و در سایر مسابقات ملی یعنی باشگاهای کشور و استانی و شهرستانی به این صورت است:
عرض زمین حداقل 45 متر و حداکثر 90 متر است.
طول زمین حداقل 90 متر و حداکثر 120 متر است.
لذا همانگونه که هدف قانون گذار از تعیین یک رنج ابعادی و نه یک عدد خاص این بوده است که فوتبال دوستان در تمام نقاط دنیا و به فراخور امکانات موجود در هر منطقه بتواند فوتبال بازی نمایید.
 پس امید داریم در هیات فوتبال قوانین ملاک تصمیمات باشد نه سلایق فردی و زیر پا گذاشتن قوانین بازی فوتبال.

وعده های محمد نجفی عملی نشد
رئیس هیات فوتبال استان در جلسه ای که با حضور باشگاهای فوتبالی شهر برازجان برگزار گردید ضمن وعده های مالی به باشگاهها قرار شد طرف حساب تیم ها با هیات استان جهت پرداخت ورودیه مسابقات آقای سمنانی باشد و اگر اینطور نبود ما مسابقات را ادامه نمی دادیم ولی وعده ها عملی نشد وهمه در حد حرف بود تا عمل!
پس کجا رفت آن همه وعده؟ آیا فقط هدف ایشان این بود که تیم ها را به سرابی دل خوش کند و پس از چند هفته آنها را تشنه سر ببرند؟ در این بین گناه تیم ها چه بوده که باید قربانی توافق شما با هیت فوتبال دشتستان جهت پرداخت هزینه ها شوند؟

مسئول باشگاه پیروزی در پایان گفت: محمد نجفی قسم خورده است به فوتبال استان کمک کند و همه تیم ها را به یک چشم ببیند ولی ظاهرا همه حرفا در حد حرف بوده است و قرار است از سوی زیر مجموعه ایشان به تیم های شهرستانی ظلم شود و ما بارها گفته ایم که از این فوتبال می رویم ولی با این روندی که پیش روی ما قرار گرفته است ظاهرا ما در میدان هم باید با هیات فوتبال استان بجنگیم هم با حریفان و مطمئن باشید حال که قرار است به تیم های شهرستانی ظلم شود تا آخرین نفس ایستاده ایم و تیم داری می کنیم و نشان می دهیم که ما حرف نمی زنیم و عمل می کنیم!!!! به زودی در نامه سرگشاده ای با بر شمردن تمام این اتفاقات و حق خوری ها و تفاوت و تبعیض های گسترده هیئت استان با باشگاه های شهرستانی به مسوولان استانی و شهرستانی از حقوق ضایع شده خود احقاق حق می نمائیم تا همگان درد دل و دغدغه و نگرانی های ما را بدانند .

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علیرضا در تاریخ 8 سال پیش و 15:07 دقیقه ارسال شده است

آقای لیراوی
رییس هیات استان چگونه برای این پست انتخاب شده؟ برادر من اونها فقط دوست دارن به دوستانشون خدمت کنن و نه به فوتبال استان . اگر قرار بود به فوتبال استان خدمت کنند کسی را در برازجان سرپرست هیات میگذاشتند که حداقل درصد کمی از ورزشکاران و اهالی فوتبال شهر او را قبول داشته باشند و او هم با پشتوانه مردم و مسیولین فوتبال از حق تیمهای دشتستان دفاع کند ولی آقای سمنانی را سرپرست فوتبال برازجان کردند که فقط بله قربان گوی آنها باشد . دوست عزیز شنیده ام که تعداد زیادی از داوران سراسر استان خواستار برکناری رییس کمیته داوران استان شده بودند که یکی از دلایلشان همین تبعیضها بوده ولی آیا آقایان توجهی به خواسته داوران که خواسته اهالی فوتبال و تیم دارهای شهرستانها هم بوده کرده اند؟؟؟ برادر من اینها اصلا" برایشان اهمیتی ندارد در استان چه میشود مهم این است که دوستانشان در بوشهر و جیره خوارانشان در شهرستانها ازشان راضی باشند .خداوند شما را در راه خدمت به فوتبال این دیار موید و منصور بدارد و خاینین به جامعه فوتبال را اگر قابل هدایت نیستند نابود نماید

این نظر توسط هوادار در تاریخ 8 سال پیش و 15:06 دقیقه ارسال شده است

ماشاالله به نجفی و سمنانی عجب فوتبالی ما داریم نمیدانم گریه بکنم یا بخندم بهتره واگذارشان کنیم به خدا


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 28
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 186
 • باردید دیروز : 178
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 364
 • بازدید ماه : 3,205
 • بازدید سال : 32,541
 • بازدید کلی : 1,132,529
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.