loading...

علیرضا صیادی مربی فوتبال

   در این نشست اعضای شورای شهر سوالاتی از حاجیانی پرسیدند و دغدغه ها و مسائل خود را مطرح کردند و مسئول ورزش شهرستان نیز توضیحاتی در این باره ارائه کرد. به گزارش دشتستان اسپورت به نقل از

فروشگاه سایت      برنامه های مربیگری                                                   


                                     تمرینات فوتبال


                                                           تمرینات فوتسال


                                                                                    دربازبانی


                                                                                                   اکادمی ها


                                                                                                                   مربیگری فوتسال


نتیجه تصویری برای خرید کارت شارج

در نشست شورای شهر برازجان با متولی ورزش دشتستان چه گذشت؟ + تصاویر

سیاوش -اکبری بازدید : 493 دو شنبه 02 / 10 / 1392 نظرات (0)

 

 در این نشست اعضای شورای شهر سوالاتی از حاجیانی پرسیدند و دغدغه ها و مسائل خود را مطرح کردند و مسئول ورزش شهرستان نیز توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

به گزارش دشتستان اسپورت به نقل از فکرشهر، شامگاه یکشنبه، 1 دی ماه 92، جلسه ی علنی شورای شهر برازجان با حضور علی حاجیانی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان برگزار گردید.

به گزارش فکرشهر، در این نشست اعضای شورای شهر سوالاتی از حاجیانی پرسیدند و دغدغه ها و مسائل خود را مطرح کردند و مسئول ورزش شهرستان نیز توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

 

قبل از ورود قهرمانان شهر با شورا هماهنگی شود 

اسماعیل ناخایی رییس شورای شهر برازجان ضمن خوشامدگویی به علی حاجیانی و عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی خلاصه ای از تاریخچه ورزش برازجان را مطرح کرد و گفت: شهرداری برازجان 5 زمین ورزشی احداث کرده که 3 زمین چمن مصنوعی افتتاح شده و یک زمین چمن مصنوعی و زمین هندبال ساحلی در اواخر کار خود قرار دارند.

رییس شورای شهر برازجان از حاجیانی خواست که قبل از ورود قهرمانان شهر با شورا هماهنگی شود تا جهت استقبال آماده گردند.

 وی با بیان اینکه برازجان در اکثر رشته های ورزشی قطب اول استان است از رییس اداره ورزش و جوانان خواست تا توضیحاتی پیرامون وضعیت کنونی ورزش شهر ارائه دهد.

 

1

 

علی حاجیانی در پاسخ به ناخایی گفت: 25 مکان ورزشی در سطح دشتستان وجود دارد.

وی افزود: هم اکنون 9 پروژه نیمه تمام در سطح شهرستان وجود دارد که 4 پروژه آن شامل سالن حسین آباد، سالن علی آباد، ساختمان اداری و استخر بانوان مربوط به شهر برازجان است.

رییس اداره ورزش ادامه داد: دشتستان دارای 90 هیات ورزشی است که 30 هیات در برازجان فعالیت دارند و اداره ی ورزش دشتستان 9 نماینده در شهرهای مختلف را به عنوان زیر مجموعه دارد.

 

آمدن ورزش اسب سواری نیازمند ورود بخش خصوصی

مرتضی نیکجو، نایب رییس شورای شهر برازجان نیز سوالات خود را در 4 مورد کلی عنوان داشت و بر آمدن ورزش های جدید به سطح شهر مثل اسب سواری تاکید نمود.

 

2

 

حاجیانی در پاسخ گفت: ما در زمینه ورزش های انفرادی مثل رزش جانبازان و معلولین، کیک بوکسینگ و تیراندازی حرف برای گفتن داریم.

وی افزود: امسال 3 میلیارد تومان برای پروژ های عمرانی مصوب شده که اولویت ما پرداخت بدهکاری های پیمان کاران است و بعد تکمیل پروژه های نیمه تمام که احتمال دارد ساخت سالن حسین آباد نیز با این پول به پایان برسد.

متولی ورزش دشتستان ادامه داد: ما از ورود بخش خصوصی به ورزش استقبال می کنیم و اگر کسی هست که می خواهد در ورزش اسب سواری سرمایه گذاری کند ما به او کمک خواهیم کرد.

 

باشگاه ها مثل دهه ی گذشته فعالیت نمی کنند

بهادر قایدی دیگر عضو شورای شهر برازجان ضمن تاکید بر حمایت از نخبگان ورزشی شهر که در رشته های مختلف مقام آوری می کنند اما از نظر مالی تامین نمی شوند، گفت: باشگاه ها مثل دهه ی گذشته فعالیت نمی کنند و باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

 

3

 حاجیانی پس از صحبت های قایدی گفت: من در بدترین شرایط زمانی وارد دشتستان شده ام و وضعیت ورزش نیز در زمان مدیریت من ثابت بوده و تازه رو به رشد نیز بوده است و اگر رکودی وجود داشته به زمان قبل از من برمی گردد.

 

کارنامه ی سمنانی چه بود که جایگزین شکرانه شد؟ / عدم کمک منطقه ویژه پارس جنوبی و کارخانه سیمان به ورزش دشتستان

 سعید اسماعیلی دیگر عضو شورای شهر نیز حرف های خود را در قالب سوالاتی مطرح نمود.

وی خطاب به حاجیانی گفت: در زمان یکی از مدیران سابق 1 میلیارد از پارس جنوبی گرفته شد و کمک هایی نیز از طرف شرکت سیمان به ورزش تعلق گرفت. شما برای محقق شدن این امر چه اقدامی انجام داده اید؟ جهت تشویق و تکریم قهرمانان و مدال آوران چه کاری انجام شده است؟ چمن ورزشگاه تختی برازجان از هیات فوتبال گرفته شده و به هیات دو و میدانی داده شده است. شما چه توجیحی در این خصوص دارید؟ 

 

4

 

اسماعیلی که سابقه ی مدیریت ورزشی را در کارنامه دارد ادامه داد: رییس هیات فوتبال مورد تایید ورزشی ها نیست و سابقه ی خوبی نیز ندارد. کارنامه ی سمنانی چه بود که جایگزین شکرانه شد؟ همچنین بگویید که مشاورین شما در شهر چه کسانی هستند چون افرادی که به عنوان مشاور معرفی کردید هیچ یک از معرفی رییس جدید هیات فوتبال خبر نداشتند!

حاجیانی در چاسخ به سوالات اسماعیلی با بیان مبالغی گفت: هر چند که امسال یک ریال نیز اعتبار دریافت نکرده ایم با این وجود به باشگاه های فوتبال کمک هم کرده ایم.

وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به دلیل شکلات مالی که خود با آن درگیر است نمی توانند به ما کمک کنند و کارخانه سیمان نیز تا به حال از کمک به ورزش خودداری کرده است.

رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان ادامه داد: ما امسال در دو مرحله از ورزشکاران تقدیر به عمل آوردیم هر چند که در شان آن ها نبود.

 

5

 حاجیانی پیرامون تغییر رییس هیات فوتبال نیز اظهار داشت: با تغییر رییس می خواستیم فضای فوتبال عوض شود. چرا باید برازجان فقط سه تیم داشته باشد؟ مسبب همه چیز مسائل مالی نیست. حتما مشکلات دیگری بوده و ما در حال بررسی آن هستیم. سمنانی هم فرد فعالی است منتظریم طی ماه های آینده نتیجه را ببینیم.

متولی ورزش شهرستان اضافه کرد: طبق قانون وقتی چمن نتواند هزینه های خود را پرداخت کند ما باید آن را واگذار کنیم و بعد از فوتبال بیشترین استفاده از چمن را هیات دو و میدانی دارد و اولویت نیز با آن ها بود.

 

 کم لطفی اداره کل ورزش در حق دشتستان و برازجان اظهر من الشمس است

مرتضی قدوسی یکی از اعضای شورای شهر با پیش کشیدن مسئله 5 میلیارد اعتباری که به اداره کل ورزش و جوانان رسید و تنها 17 میلیون آن نسیب دشتستان گردید، گفت: کم لطفی اداره کل ورزش در حق دشتستان و برازجان اظهر من الشمس است و شما برای این موضوع چه اقدامی کرده اید؟

6

 حاجیانی در پاسخ به قدوسی گفت: قرار است کمکی به ورزش استان شود و اداره کل اعلام کرده که به هر یک از هیات های شهرستان دشتستان 230 هزار تومان خواهد رسید و من در همان جلسه اعلام کردم که حق ورزش دشتستان این نیست و این مورد را در آن نشست فریاد زدم و پیگیر این مسئله هم خواهم بود زیرا باید تفاوتی بین دشتستان با این پتانسیل و تعداد زیاد قهرمانان آن با شهرستان های دیگر باشد.

 

تکلیف 250 میلیون تومان پیست موتورسواری چه می شود؟ / ساخت مکان های ورزشی دست کمی از ساخت مدرسه ندارد

محمد تقی گرمسیری سوالات خود را با واگذاری استخر به فرد فوتبالی شهر شروع کرد و گفت: این کار فرصت سوزی است. چون این افراد نه در این رشته قابلیت دارند که خودی نشان دهند و نه می توانند توانایی خود در فوتبال را نشان دهند.

قدیمی ترین عضو شورا با بیان اینکه تا سال 87 شهرداری تیم داشت و پس از آن تصمیم گرفت به جای تیم داری در ورزش محلات سرمایه گذاری کند، ادامه داد: چند سال قبل 250 میلیون تومان برای ساخت پیست موتورسواری برازجان اختصاص یافت که پس از واریز به حساب اداره کل به تیم های فوتبال استان بوشهر رسید و بین آن ها تقسیم گردید. تکلیف این پول چه می شود. همچنین اعلام کنید که آیا زلزله به سالن های شما آسیبی رسانده است یا خیر؟ 

عضو شورای سوم و چهارم شهر برازجان گفت: با کمک پیشکسوتان و برگزاری همایش و شناسایی خیرین و انجام کار فرهنگی باید افراد خیر را متوجه کرد که ساخت مکان های ورزشی دست کمی از ساخت مدرسه ندارد.

 

6

 گرمسیری در پایان افزود: در طرح تفصیلی شهرداری برازجان، زمین های زیادی با کاربری ورزشی در نظر گرفته شده است که اگر تاخیر کنید مالکین آن عدم نیاز گرفته و این حق از مردم شهر گرفته خواهد شد.

حاجیانی پس از صحبت های گرمسیری اعلام کرد: آزاده سرپرست هیات شنا است و اولویت واگذاری استخر با افراد هیات شنا می باشد. 

وی افزود: من از 250 میلیون برای ساخت پیست موتورسواری اطلاعی ندارم و حتما پیگیر این موضوع خواهم شد و در خصوص زلزله نیز به برخی تاسیسات ما در شهرهای دیگر آسیب وارد شده است و ما به فرمانداری اطلاع داده ایم و قرار است تا پایان هفته کارشناسان از این اماکن بازدید کنند.

 

ادارت ملزم شوند به ورزشکاران قهرمان هدیه دهند

قیصر ترک زاده دیگر عوض شورا خطاب به حاجیانی 2 پیشنهاد مطرح کرد. اول اینکه اداره ورزش و جوانان با درخواست از فرمانداری از آن ها بخواهد که با ارسال نامه ای ادارت ملزم شوند هر کدام به ورزشکاران قهرمان 50 تا 100 هزار تومان هدیه دهند و دوم اینکه اداره ورزش از تریبون نماز جمعه استفاده کند و با معرفی ورزشکاران به مردم خیرین را به حمایت به آن ها ترغیب نماید.

7

 

استعفای برخی روسا و افراد حاضر در ورزش 

هادی کفاش یکی دیگر از اضای شورا نیز گفت: مسئله ای که این روزها در ورزش برازجان وجود دارد استعفای برخی روسا و افراد حاضر در ورزش است که امیدواریم شما آن را مدیریت نمایید.

وی ادامه داد: شکایاتی از ورزشکاران به ما می رسد مبنی بر استفاده از سالن های ورزشی که به صورت ناهماهنگ انجام می شود و امیدوارم با برنامه ریزی بهتر این امر محقق گردد.

8

 

کفاش در پایان گفت: اداره ورزش کمک کند تا به ورزش همگانی رسیدگی بیشتری گردد؛ ورزش هایی مثل کوهنوردی و دوچرخه سواری و ... می توانند باعث نشاط در جامعه شوند.

حاجیانی در پاسخ اظهار داشت: شورا و شهرداری به عنوان نهاد غیردولتی دستشان باز است و می توانند در امر ورزش همگانی به ما کمک کنند و در واقع متولی اصلی ورزش همگانی شهرداری است.

 

برای ورزش بانوان چه کرده اید؟ 

سیده خدیجه حسینی نیز در این نشست گفت: برای ورزش بانوان و تقدیر از آن ها چه اقدامی انجام شده است؟

تنها عضو خانم شورای برازجان ادامه داد: به عنوان پیشنهاد شما می توانید برای قهرمانان برازجان شرایطی مهیا کنید تا از استخر به صورت رایگان استفاده کنند. همچنین اعلام کنید که برای اجرای پیست تارتان در برازجان اقدامی انجام گرفته است یا خیر؟

9

 حاجیانی در پاسخ گفت: ما در مراسمات تقدیری که انجام داده ایم از ورزشکاران خانم نیز تقدیر به عمل آورده ایم و یکی از نقاط قوت ورزش دشتستان، بانوان هستند.

رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان ادامه داد: به جز در دانشگاه آزاد هیچ جای استان پیست تارتان وجود ندارد و برنامه های ما اولویت بندی شده که پیست تارتان در اولویت های ما نیست.

 

کمک 20 میلیون تومانی شهرداری برازجان به فوتبال شهرستان

در پایان جلسه رسول استادزاده، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برازجان که خود از پیشکسوتان ورزش و داوری استان به شمار می آید و به نمایندگی از شهردار برازجان در جلسه حضور داشت، گفت: اولین کمکی که می توانیم از طرف شهرداری انجام دهیم آسفالت کردن کوچه ورزش (کوچه ی بین سالن ورزشی امام خمینی(ره) و پارک ورزش) است.

وی در ادامه با پیشنهاد حضور بیشتر حاجیانی در ورزشگاه و بین ورزشکاران، رسیدگی به وضعیت چمن استادیوم تختی و تعویض پروژکتورهای این استادیوم را خواستار شد.

10

 

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برازجان افزود: شهرداری در نظر دارد مبلغ 20 میلیون تومان به تیم های فوتبال که در لیگ های کشوری حضور دارند کمک کند. همچنین قرار است دو مینی بوس از طرف اتوبوسرانی به شهرداری تحویل گردد که یکی از آن ها را برای اعزام تیم های رزشی در نظر گرفته ایم.

استاد زاده در پایان گفت: موسسه ی فرهنگی ورزشی شهرداری برازجان در حال احداث است و در برنامه قرار دارد که پس از پایان با نام شهرداری در اختیار ورزش برازجان قرار خواهد گرفت. /ن

 

11

 

12

 

13

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
جدول لیگ های استان بوشهر

جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان بوشهر-۹3-94 جام اطلس خلیج فارس


نیم فصل دوم


ردیفتیم هابازیامتیاز
1پتروشیمی جم خرموج142028
2توحید بوالخیر1426
3سرخپوشان برازجان1425
4ابوذرکلمه1421
5شاهین آپخش1421
6امید گناوه1419
7سپاهان بوشهر1417
8سپاهان خرموج1414
9پویا دیلم1410
10توحید بوشهر149

گلزنان لیگ93-94


جدول گلزنان تا پایان هفته سیزدهم

15 گل
رسول دشتیاری ( سپاهان بوشهر )

10 گل

 حسین ابراهیمی ( پتروشیمی جم خورموج )

9 گل

رسول پورآزاد ( ابوذر دشتستان )

8 گل

بهنام علیپور ( سپاهان خورموج ) 

6 گل
 ماشالله (یوسف) کیانی ( پویا دیلم ) -   محمد دهقانی ( شاهین آبپخش )

5 گل
 حمید نادری ( سرخپوشان برازجان )

4 گل

یاسین غلامی ، محمدرضا احمدی ، عباس نجف پور ( توحید بوالخیر ) - محمد کنعانی ، عباس کیانی ، عیسی حجری ( امید گناوه ) - رضوان درویشی ( پتروشیمی جم خورموج ) - حسین محمودی ( سپاهان بوشهر ) - علی اردشیری ( ابوذر دشتستان )


----------------------------------------------------------------------------------------------------

جدول لیگ فوتبال جوانان استان بوشهر93-94«برنا لیگ»

نیم فصل دوم

ردیفتیم هابازیامتیاز
1امید اهرم1226
2پاس گناوه1225
3خلیج فارس برازجان1221
4توحید بوشهر1121
5فجرصبا بوشهر1118
6خیبر اهرم1217
7پارس جم1113
8استقلال بوشهر1111
9جنوب بنک114
10پویا دیلم112جدول گلزنان تا پایان هفته یازدهم 

۱۴گل

-مصطفی حقیری(امید اهرم)-

۹گل

صادق حق رو (خلیج فارس برازجان)-

۸ گل

-ابوالفضل محمد حسنی(انرژی پارس جم)-علیرضا سوقی(پاس گناوه)_

۷گل

  مهدی ماهینی(فجر بوشهر)-یوسف صبری (استقلال بوشهر)

۶ گل

-ابراهیم مظلومی (جنوب بنک)-محمد پولادی(امید اهرم)

۵گل

رضا طاهری  (پاس گناوه)-معراج چاپی(فجر صبا بوشهر)-مهرنام بهمش زاده (جنوب بنک)میلاد رحمانی سرشت ، امین حسن پور و رضا گشنی (توحید بوشهر)-حسن آرمان (خیبر اهرم )

۴ گل

 _حسین بازای(گاز فجر جم)  – بیژن جعفری (پاس گناوه)- میلاد یزدانی (پاس گناوه) -حسین آلبویویلم(فجر بوشهر)-

۳ گل

حامد زنده بودی (امید اهرم)


----------------------------------------------------------------------------------------------------


جدول لیگ فوتبال نوجوانان استان بوشهر94-93جام(نسل نو)ردیفتیم هابازیامتیاز
1استقلال بوشهر1332
2ایرانجوان بوشهر1325
3بستانجوان عسلویه1325
4پیروزی برازجان1324
5امید گناوه1323
6خیبر اهرم1320
7ایرانجوان خرموج1311
8سپاهان گناوه1310
9پویا دیلم137
10ایرانجوان کنگان--


جدول گلزنان لیگ نوجوانان استان بوشهر جام نسل نو تا پایان هفته هشتم 

۱۵گل
امیرحسین موسوی(امید گناوه)-
۱۱ گل
مهدی زنده بودی(استقلال بوشهر)
۸ گل
رسول غلامی(استقلال بوشهر)-رضا بهی(پیروزی برازجان)
۷ گل
نیما خالق پناه(ایرانجوان بوشهر)-عبدالرحیم محبوبی(بستان جوان عسلویه)- دانیال زارعی (خیبر اهرم)
۶ گل
 رضا خنسیر(ایرانجوان بوشهر) - محمد روان آور (پیروزی برازجان)
۵ گل
-محمد رضا احمدی(استقلال بوشهر) -احمدقاسمی(ایرانجوان کنگان)- حسین بهادر(خیبر اهرم)-امید طباطبایی(امید گناوه)- آرش خلیفه برازجانی و مجید ابراهیمی (پیروزی برازجان) -علی عباس پور(خیبر اهرم)-درباره ما
Profile Pic
اینجانب علیرضا صیادی هستم متولد(1373/10/22)مربی جوان که کارشناسی ودر حال حاضر در حال تحصیل هستم...... علاقه به حرفه مربیگری در فوتبال را دارم ومدرک مربیگری B و مدرک انالیزوری فوتبال را دارا هستم و ...... در دوره ی بازیگری در تیم های توحید برازجان و دخانیات و برق برازجان بودم که به دلیل علاقه بسیار زیاد به حرفه مربیگری زود از دوره بازیگری کنار کشیدم ....... و در همان دخانیات برازجان بدون مدرک مربیگری کنار اقای هادی فتحی در رده ی نوجوانان و جوانان مشغول به کار شدم که سومی در نوجوانان و هفتمی در جوانان بدست اوردیم............... دورها ی مربیگری رازیر نظر آقایان گیشویی،حمید معماری،ناصر ابراحیمی،مرتضی تقوی،,مجید جلالی گذرانده ودر سال اول مربگری خود(سال 18/12/1391) در تیم فوتبال پیروزی برازجان با آقای علیمراد احدی در رده ی 11 سال مقام قهرمانی در استان را بدست آوردیم و بعد به بزرگسالان پیروزی برازجان لیگ شهر کنار آقای امین فتحی مشغول به کار شدم که نتوانسته به زیر گروه استان برویم......... و در حال حاظر در آکادمی فوتبال پارس دشتستان فعالیت میکنم و از این حیس در کنار تحصیل برای افزایش دانش علمی ورزشی خود به کلاس های که از سوی فدراسیون ،کانون مربیان فوتبال برگذار می شود میروم.......
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با برگذاری مسابقات جام حذفی برای رده های پایه فوتبال موافق هستید؟


  دانلود فرم ها
  مطالب پزشکی فوتبال


  مطالب بدنسازی


  آمار سایت
 • کل مطالب : 338
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 17
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 52
 • بازدید امروز : 211
 • باردید دیروز : 189
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,841
 • بازدید ماه : 5,682
 • بازدید سال : 35,018
 • بازدید کلی : 1,135,006
 • کدهای اختصاصی

  پیچک

  Generate your flash banner free online آموزش فوتبال - مرجع تخصصي آموزش فوتبال

  رنک الکسا

  پیج رنک

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

  با سلام به مربیان محترم به دلیل درخواست شما سعی خواهیم داشت قیمت ها را کمتر کرد و تخفیف مورد نظر را به زودی اعلام خواهیم کرد باسپاس.